satCentrum.com satCentrum.sk TVcentrum.com TVcentrum.sk
Zpravodajství eShop Škola Družice CZ / SK Firmy TV download Burza Diskuse
Úvodní stránka
Česko-Slovenská
satelitní doména

česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 30.07.2010 - 07:17:07 Nastav barvu: Nastav barvu

Vyhledávání


Hlasování
Který zahraniční paket byste si objednali (kdyby jeho předplatné rozšířili na ČR)
 
Canal Digital Skandinávie
  6%
CanalSat France
 2%
Cyfra+ PL
 37%
Digital+ ESP
 3%
NTV Plus RU
 2%
Sky Deutschland
 31%
Sky Italia
 3%
Sky UK
 17%
Hlasovalo 2096 návštěvníků



Rubriky
Z domova
Ze světa
Změny na orbitu
Neoficiální příjem
Pakety a stanice
Internet
Gps
Komponenty
Softwarové novinky
Online chat
Program


Alternativní formáty
www.satcentrum.com

  www.tvcentrum.com

 
Užitečné odkazy:



doq.cz









Naše ikonky pro Vaše stránky



 
Softwarové novinky | Články
 

Novinky na přístupových kartách Skylink pro nové abonenty

  Autor: PR Press Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 27.01.2010

Největší česko-slovenská satelitní platforma Skylink dnes informovala o dvou novinkách pro nové abonenty: 1. Nová aktivace karty Skylink s 2 měsíčním rozšířeným bonusem - možnost sledovat 2 měsíce zdarma nejen programy z balíčku MULTI, ale i další hodnotné programy. 2. MULTI+HD+HBO zdarma k nové kartě - akci bude možno využít i v následujícím období až do 30. 9. 2010.


MULTI+HD+HBO zdarma k nové kartě

Jelikož se blíží konec původně ohlášeného období pro možnost využití předchozí propagační akce, přicházíme s příznivou zprávou pro naše nové zákazníky. Akci bude možno využít i v následujícím období až do 30. 9. 2010.


Nová aktivace karty Skylink s 2 měsíčním rozšířeným bonusem

Pro nadcházející období jsme propagační akci rozšířili o možnost sledovat 2 měsíce zdarma nejen programy z balíčku MULTI, ale i další hodnotné programy. Zákazníci, kteří si nyní prozíravě pořizují satelitní přijímač schopný zpracovat HDTV vysílání, by měli k tomuto přijímači zakoupit i kartu Skylink Standard HD, která se oproti kartě Skylink Standard liší právě rozšířeným bonusem s programovým obsahem v HD obrazové kvalitě.


Jak využít akční nabídky:

Každý uživatel, který si v období do 30. září 2010 registruje svoji novou kartu Skylink, automaticky obdrží bonus, platný počínaje datem registrace karty.

Hodnota bonusu je závislá na typu zakoupené karty:

Karta Skylink Standard - 2 měsíce aktivace balíčku MULTI a programu HBO
Karta Skylink Standard HD - 2 měsíce aktivace balíčků MULTI a HD PLUS a programu HBO

Pokyny pro registraci jsou přiloženy v každém balení karty Skylink. Registraci lze provést velmi jednoduše vyplněním registračního formuláře buďto online na internetových stránkách https://registrace.skylink.cz/ resp. http://registracia.skylink.sk/ (doporučujeme) nebo vyplněním písemného formuláře zaslaného poštou.


Vzhledem k četným dotazům našich zákazníků upozorňujeme, že program CS Film do této akce není zařazen. Tento program na nových kartách funguje pouze v předváděcím období před registrací karty.


Michal Kopřiva, ředitel zákaznického servisu Skylink (TradeTec, a.s.), 27. 1. 2010


¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk




Další články z rubriky:
18.01.2010 • Informace Skylinku o aktuálním stavu implementace nového systému Irdeto PI-sys - II. [ 1 ]
11.01.2010 • Úspěchy digitální satelitní televize v roce 2009
22.12.2009 • Předčasné ukončení proma myZen.tv HD na Skylinku [ 1 ]
21.12.2009 • CS Link rozšiřuje nabídku o stanici TV Doma
17.12.2009 • Informace Skylinku o aktuálním stavu implementace nového systému Irdeto PI-sys
12.12.2009 • V platformě Skylink začal přechod na systém kódování Irdeto [ 11 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.



zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - w4trend - All rights reserved! TOPlist