Spravodajstvo TV info Škola Frekvencie TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Utorok • 25.11.2014 - 02:18:18 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 0/3           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu

Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

TOP témy
Vie niekto nastaviť PS3 Server na prenos videí z pc do nt?

Téma z archívu

Iné
Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
15.06.2008 14:17 • ® kobra1881
Ahojte ja som tu novy a chcel by som sa vas spitat ci by niekto nevedel poradit. Mam primac Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium a chcel by som davat tie kody na DIGI TV ale kde ich mam dat, a ako tak kto to vie z tim primacom tak nech odpice alebo napise my na moju majlovu stranku: jozef8@centrum.sk prosim pomozte!!!!!
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 3   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

ma niekto primač Golden InterStar DSR-7800 CrCi  
15.06.2008 18:44 • ® kobra1881
ma niekto primač Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium a ako donho sa vkladaju kody napriklad na DIGI TV prosim napiste bo ja som tu novy a nechapem tomu tak keby bol niekto taky dobry a napisal my krok za krokom ako na to!!! napisle

a estes sa chcem spitat ci to nieje dajake take  
15.06.2008 14:33 • ® kobra1881
a estes sa chcem spitat ci to nieje dajake take cislo ako pri Openboxe je 1117 a dostanem sa do servisneho menu a na Goldenoch to tak je?????? a ked hej tak nepiste to cislo :D :)

soft pro všechny Goldeny  
15.06.2008 14:28 • ® milada25
nové firmware, keys + programové vybavení na všechny typy Golden Interstar najdeš tady: http://freesatelit.fateback.com

Celkový počet reakcii: 3 / vypisujú sa: 1 ... 3

|<«1»>|

¤ Nastaviť ako domovskú stránku ¤ Pridať k obľúbeným ¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤
Všetky práva vyhradené! - KOUC, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist