Spravodajstvo TV info Škola TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Piatok • 19.04.2024 - 17:52:56 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 0/0           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu


Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

 

TOP témy



 

Téma z archívu

Technika - Škola
aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
01.12.2009 18:24 • ® st3n
Zdravim, chcel by som sa vas tu opytat, isto mate viac skusenosti s prijimacmi,aky je momentalne najlepsi linuxovy HD prijimac tak do/okolo 300 eur. Citat parametre a realne s pristrojom robit je 100 a 1.
funkcie: upscaling SD signalu, nahravanie na hdd/usb, prehravanie standardnych formatov audi,videa, foto, nizka hlucnost a poruchovost, citacka na 2 karty a zadavanie klucov-samozrejmost
Pozdava sa mi AZBOX Premium HD, rad by som precital nejake pre a proti, alebo poradit nieco uplne ine.
Dakujem :) :)
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 2   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

 
aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac je stále  
01.12.2009 23:47 • ® sobol
aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac je stále bezesporu Dreambox 800 HD a Dreambox 8000 HD.
Hned druhý po něm by mohl být v tabulce AZ BOX Premium HD, máme jej teď doma, má zcela perfektní Menu a dokáže neuvěřitelné věci (asi jako Dreambox). Funguje perfektně, umí sdílet, má softw. blocker, emu a vůbec všechno možné.
Doporučuji si o něm vyhledat sérii článků i s obrázky na parabole.cz.
Ve vyhledávání tam zadej azbox A JE TO !
 
 
 
takto sa to neda špecifikovať zavisi to aj od  
01.12.2009 21:34 • ® par32
takto sa to neda špecifikovať zavisi to aj od softu a každemu vyhovuje aj niečo ine. Mne sa tento primač tiež pozdava len sa bojim či podpora teraz dobra aj vydrži.............
 
 
Celkový počet reakcii: 2 / vypisujú sa: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤ Cookies nastavenia ¤
Všetky práva vyhradené! - COM, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist