Spravodajstvo TV info Škola Frekvencie TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Piatok • 22.08.2014 - 03:56:05 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 2/3           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu

Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

TOP témy
Vedenie RTVS ďalej pracuje na možnom zvýšení koncesií

Téma z archívu

Technika - Škola
aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
01.12.2009 18:24 • ® st3n
Zdravim, chcel by som sa vas tu opytat, isto mate viac skusenosti s prijimacmi,aky je momentalne najlepsi linuxovy HD prijimac tak do/okolo 300 eur. Citat parametre a realne s pristrojom robit je 100 a 1.
funkcie: upscaling SD signalu, nahravanie na hdd/usb, prehravanie standardnych formatov audi,videa, foto, nizka hlucnost a poruchovost, citacka na 2 karty a zadavanie klucov-samozrejmost
Pozdava sa mi AZBOX Premium HD, rad by som precital nejake pre a proti, alebo poradit nieco uplne ine.
Dakujem :) :)
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 2   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac je stále  
01.12.2009 23:47 • ® sobol
aktualne najlepsi linuxovy HD prijimac je stále bezesporu Dreambox 800 HD a Dreambox 8000 HD.
Hned druhý po něm by mohl být v tabulce AZ BOX Premium HD, máme jej teď doma, má zcela perfektní Menu a dokáže neuvěřitelné věci (asi jako Dreambox). Funguje perfektně, umí sdílet, má softw. blocker, emu a vůbec všechno možné.
Doporučuji si o něm vyhledat sérii článků i s obrázky na parabole.cz.
Ve vyhledávání tam zadej azbox A JE TO !

takto sa to neda špecifikovať zavisi to aj od  
01.12.2009 21:34 • ® par32
takto sa to neda špecifikovať zavisi to aj od softu a každemu vyhovuje aj niečo ine. Mne sa tento primač tiež pozdava len sa bojim či podpora teraz dobra aj vydrži.............

Celkový počet reakcii: 2 / vypisujú sa: 1 ... 2

|<«1»>|

¤ Nastaviť ako domovskú stránku ¤ Pridať k obľúbeným ¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤
Všetky práva vyhradené! - KOUC, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist