Spravodajstvo TV info Škola Frekvencie TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Piatok • 24.10.2014 - 14:43:11 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 0/0           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu

Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

TOP témy
Vie niekto identifikovat tuto antenu. resp. ako chytit ceske dvb-t na juhozapade
Zamrzlé nahrávání FW na GoSat 7050 HDI

Téma z archívu

CZ/SK stanice
PROBLEM DVB-S2 Samsung UE46D6540 CAM modul  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
18.06.2012 08:24 • ® vito
Dobry Den,
Mam tv Samsung UE46D6540 s DVB-S3 tunerom, v ktorom mam cam modul smit pre skylink HD s FW 4.2.4.3, v nom je zalozena smartkarta skylink IRD HD, Casto sa mi stava ze tv nabehne aj s kanalmy a po 5 minutach vyhodi chybu a musim restartovat tv, no po 5 minutach to urobi opat.
Skusal som uz komunikovat so suportom SAMSUNG, skylink no zatial bez uspechu, dokonca som skusil aj modul s firmwerom 2.4.2.4 no vypsialo hlasku "CI CHYBA: Hostitelsky certifikat neplatny - vyprsal, prosim naladte DTV" Mnoho Ludi s tym nema skusenosti tak chcem skusit stastie tu,
Na samsung suport mi odporucaly modul NEOTION, a support SKYLINK mi odporcil kontaktovat predajacu cam modulu,
TV ma posledny update firweru, Zrejme bude problem v komunikaci CAM modulu. Prosim dporucte mi postup ako to vyriesi.
Velmi pekne dakujem vopred.
S pozdravom VITO
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 1   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

Nemaš možnosť skusiť iny modul?Nemaš doma  
19.06.2012 08:10 • ® par32
Nemaš možnosť skusiť iny modul?Nemaš doma diablika?

Celkový počet reakcii: 1 / vypisujú sa: 1 ... 1

|<«1»>|

¤ Nastaviť ako domovskú stránku ¤ Pridať k obľúbeným ¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤
Všetky práva vyhradené! - KOUC, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist