Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 12:23:05 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Radio stanice a jejich program
Joj Media House chystá rádio projekt pod názvom Rádio Twist !?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.12.2013 12:00 • ® mediabook
Rádio Twist bolo mnohými poslucháčmi považované za nositeľa objektívneho a nestranného spravodajstva. Nedávno naň zaspomínal na svojom blogu Ivan Krasko, ktorému v éteri chýba rádio, majúce vo vysielacej štruktúre vlastné spravodajstvo.

Túto podmienku je dnes schopná bezproblémov zabezpečiť Joj Media House, v portfóliu ktorej nájdeme televíznu stanicu Joj, ktorá sa dlhodobo chváli najlepším vlastným spravodajstvom. Že sa nejaká rozhlasová stanica chystá, je známe vďaka ponuke, ktorú dostali niektorí zamestnanci dnes už skončeného Rádia Viva od spomenutého konzorcia podnikajúceho v oblasti médii.

Z akej frekvenčnej siete sa bude vysielať, je zatiaľ lotériou. Horúcim kandidátom je sieť po bývalom Rádiu Viva, ktorá je dnes blokovaná Najvyšším súdom. Indíciou je, že majiteľ Info Rádia si nijako nezabezpečil doménu, ani ochrannú známku na názov. Evidentne sa s týmto názvom dlhodobo neplánuje pracovať. Na názvy Twist a Rádio Twist si prihlášku o ochrannú známku podala Advokátska kancelária Bugala - Ďurček, ktorá dlhodobo zastupuje MAC TV s.r.o.

Komentár na záver:
O ochrannú známku na pôvodné logo stanice a názov Rádio TWI s T sa dnes uchádza dcéra zakladateľa legendárneho Rádia Twist - Wanda Adamík Hrycová. Tá má podchytenú aj doménu radiotwist.sk. Samotný A. Hryc vo svojej ostatnej knihe Inventúra zaspomínal na svoje pôsobenie v Rádiu Twist a na omyly, ktoré vyústili k jeho zániku.

Bonus:
Revue k 1. narodeninám Rádia TWIST 29. januára 1994:


Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/1ENu14
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
som myslel ze joj ma Radio BEST  
30.12.2013 19:55 • ® JohnCena
som myslel ze joj ma Radio BEST :o
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
joj ma tiez najlepsie pocasie  
29.12.2013 08:35 • anon
joj ma tiez najlepsie pocasie
 
 
 
televízia Joj a najlepšie vlastné spravodajstvo???  
28.12.2013 21:31 • ® black13
televízia Joj a najlepšie vlastné spravodajstvo??? to neobstojí ani ako zlý vtip :(
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist