Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 16:43:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Fifi dongle v Amiko HD mini  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.10.2015 13:11 • ® vladimir22
Chcem kúpiť Amiko HD mini s wifi adaptárom a neviem, či prenos signálov cez wifi je adekvátny káblu. Rýchlosť internetu mám 2 Mbit. Bude fungovať alternatívny príjem Sklinku na štúdijné účely cez ruský server?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 18   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
"co teraz s tym urobime, ha ?" Nic, slaboduchým,  
17.10.2015 17:50 • ® ku.ba
"co teraz s tym urobime, ha ?"

Nic, slaboduchým, jako jsi ty, se neodporuje.
 
 
 
a ja zas viem od mala ze kuba = trúba.. a co teraz  
17.10.2015 17:47 • ® Vlado Fogo
a ja zas viem od mala ze kuba = trúba.. a co teraz s tym urobime, ha ? :D
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Vlado, už vím kdo je kdo a myslím, že se nemýlím.  
16.10.2015 12:16 • ® ku.ba
Vlado, už vím kdo je kdo a myslím, že se nemýlím. Nápověda: Vladimír ten blbec není.
 
 
 
jak taki ako ja pochovavaju forum, potom taky ako  
16.10.2015 12:12 • ® Vlado Fogo
jak taki ako ja pochovavaju forum, potom taky ako ty pochovavaju providerov.. a teraz mi povedz co je horsie, ked zanikne forum, alebo skrachuje provider ..

BTW: a na margo toho blbca poznam ine a pravdive, t.j: "Nikdy sa nehadaj z blbcom, lebo sa velmi lahko moze stat, ze si vas ludia pomylia.. "
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Keďže boj s blbcom a burinou nie je možné vyhrať,  
15.10.2015 15:52 • ® vladimir22
Keďže boj s blbcom a burinou nie je možné vyhrať, lebo blbosť a burina sú nekonečné, končím túto debatu. Len pre uptresnenie: Amiko mini ponúkajú u nás v sat predajni a nie na heureke. Už v predajni mi povedali, že alternatívny príjem bude na ňom fungovať, no ja som si to chcel tu ešte overiť. Už sa ani nečudujem, že som tu nenašiel pochopenie. Navyše vôbec neplačem ale smejem sa nad nevraživosťou diskutéra Fogoša. Takýto pochovajú toto fórum skôr ako sa nazdáme.
 
 
 
fora su na vzajomnu vymenu skusenosti a nie ze sem  
15.10.2015 02:28 • ® Vlado Fogo
fora su na vzajomnu vymenu skusenosti a nie ze sem pride nejaky trulo ktory si cez heureku najdse najlacnejsi box a ked je z neho jasny pride plakat po forach !
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Na čo sú potom fóra, ty mudrlante? Bohužiaľ, aj  
14.10.2015 22:29 • ® vladimir22
Na čo sú potom fóra, ty mudrlante? Bohužiaľ, aj takých kecálkov ako si ty, sú plné a vďaka tomu viaznu.
 
 
 
@vladimir22  
14.10.2015 13:52 • ® Vlado Fogo
a potom sa sem nezabudni prist vykydat s otazkou ze ako to mam nakonfigurovat a pod...
somrackov tvojho rangu su plne fora
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Konečne správna reakcia, Ak odporúčané Amiko  
13.10.2015 18:35 • ® vladimir22
Konečne správna reakcia, Ak odporúčané Amiko nájdem v predajni, určite ho kúpim.
 
 
 
Abych ukončil tuto vášnivou diskuzi - ano,na  
12.10.2015 23:17 • ® tahlovej
Abych ukončil tuto vášnivou diskuzi - ano,na sdílečku by Ti i dvoumegový připojení mělo stačit a pokud máš na mysli toto - http://amikostb.com/?q=product&id=277
,tak se o sdílečku pokusit můžeš(ale bez záruky).
 
 
 
Len tak ďalej  
12.10.2015 21:47 • ® vladimir22
Myslel som si, že rozhýbem diskusiu na tomto zaspatom fóre. Kdeže. Už sa nečudujem, že Česi nás považujú za menej inteligetný národ. Veď čo odpoveď, to prejav tuposti a neprajnosti. Nepotrvá dlho a "uvedomelí" diskutéri pravdepodobne toto fórum zahubia. Už tomu asi veša nechýba. Len si spočítajme počet diskusií za deň na Satcentre a na Parabole. Nemusíme byť ani jasnovidci a ľahko zistíme, čo fórum pri takomto "napredovaní" čaká.
 
 
 
a co si to teda nekupis a nevyskusas? Pytaj sa na  
12.10.2015 17:44 • ® mnm
a co si to teda nekupis a nevyskusas? Pytaj sa na inom, ab, fore, tu nie.
 
 
 
Aby si sa nezbláznil od samej dobroty.  
11.10.2015 17:44 • ® vladimir22
Aby si sa nezbláznil od samej dobroty.
 
 
 
a co tak spytat sa priamo na tom ruskom studijnom  
11.10.2015 17:09 • ® Vlado Fogo
a co tak spytat sa priamo na tom ruskom studijnom servery ? tam kde platis tam sa pytaj o radu, ci snad si tu zaplatil niekomu ked cakas odpoved ? ja myslim ze so sharujucimi sockáčmi sa tu nikto moc nebavi
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist