Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 22:33:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Návod na nastavovanie satelitov v Redion CRCI  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.01.2008 00:58 • ® antmik
Vedel by mi niekto pomôcť alebo poradiť (poslať návod), ako sa stabilne nastavujú jednotlivé satelity na prijímači Redion CRCI 500 ? Najbližší serv. technik je až 95 km a vraj sa mu neoplatí prísť, dodaný návod je o ničom a stojí za pilu miču (sviču píánsku). Podarilo sa mi už päť satelitov, pri šiestom sa mi to rozsypalo. Vopred ďakujem, Keď tak sledujem vašu diskúziu, tak som absolútny laik a preto prosím, buďte ku mnme zhovievaví a milosrdní,som laik a samouk.Som z navýchodnejšieho východu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ma niekto nove digi kody?  
17.05.2009 20:28 • ® zdenka 096
ma niekto nove digi kody?
 
 
 
Pre Hujera  
20.01.2008 12:02 • ® antmik
Srdečne ďakujem za kontakt na Dempsey, už sme sa zoznámili. Vďaka :good:
 
 
 
® antmik  
20.01.2008 08:22 • hujer23
Posielal som ti mail.Skuś isť na stránku dispol je tam aj schéma prerobenia na ten openbox a všetko čo k tomu potrebuješ.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
pre chozze69  
19.01.2008 20:18 • ® antmik
Trafil si klinec po hlavičke, ide o nastavovanie paraboly motorom, raz motor počúva a ide len keď dám povel tlačítkom a niekedy ide na západ po krátkom stlačení stále až na doraz a nedá sa zastaviť. Ale to hlavné: aký máš Redion a na aký Openbox si to prerobil (je ich viac typov podobne ako Redionov) a ako. Alebo sú adekvátne porovnateľné typy Redionu a Openboxu ? U mňa v prípade rozhodnutia stojí ešte otázka záruk. Ja mám prijímač len od júna 2007, je ešte vzátuke. Je treba (alebo je dobré) mať prepojenie prijímača s PC ? Ako a aký základný program si treba zohnať.
 
 
 
navod  
19.01.2008 13:20 • ® chozze69
ak myslis nastavovanie s motorom tak to blblo aj mne prestalo to az ked som ho prerobil na openbox
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist