Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 05:33:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
ct1+ct2+sky-link  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.01.2008 11:37 • ® trativod
ako funguje aktiáacia týchto programov na karte Sky-link.Je na to nejaky formulár alebo aký spôsob by bol najrýchlejší. ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
JaAivane, JaAivane  
19.01.2008 20:36 • ® antmik
JaAivane, JaaAivane, na túto stránku sa prihlasujem len vtedy, ak niečo potrebujem, alebo môžem niekomu pomôcť. Ak sledujem stránky Diskúzie za ten mesiac čo mám internet a prosil o pomoc (a dostalo sa mi od Vojty, za čo mu ďakujem) tak som zistil, že pod Tvojím heslom je vyrývač ( a 12 sprostých slov...). Nikdy som si nemyslel a nepredpokladal, že budem musieť napísať toto.A teraz k tomu podstanému, prečo Ti odpovedám: Ospravedlňujem sa Ti za chyby v mojom pravopise, ale obsah nebol určený pre Teba. A ak Ty budeš mať 68 rokov ako ja, a silnou artrozou a reumou deformované prsty na rukách, (pritom nie som zbehlý na písanie na PC), tak určite budeš mať problémy so stlačením inej klávesy ako si chcel. Vlastne Ty tú artrózu už máš teraz, ale mozgu. Ináč si to neviem vysveliť. Apropó, ako je to v Tvojej maštali, kam chodíš na voloviny, neťahá tam ? A na záver, aby Ťa pán Boh o pohlavnú sviežosť pripraviť ráčil.ráčil.
 
 
 
to ® antmik:  
19.01.2008 20:13 • ® JaAivan
sa ti dari vtipne nedodrziavat pravopis. nie som slota, ani malikova, ale toto je perla: "môžeč hytiť"
 
 
 
aktivácia - registrácia SKY Link  
19.01.2008 13:29 • ® antmik
Na www,skylink.sk cenník máš uvedené programy , ktoré môžeč hytiť v náväznosti na dátuk a akciu platnú k tomu dátumu, . Registráciu novej karty môžeš urobiť viacerými spôsobmi: na www.skylink.sk otvoríš "Samoobsluhu" (vľavo hore), ďalej "prihlásenie užívateľa" a po vyplnení všetkých povinných rubrík Ti to a potvrdia a oznámia heslo pre komunikáciu.Ďalej môžeš stiahnúť "Žiadosť o registráciu", vytlačiť a vyplnenú zaslať doporučene (doporučujem) na ich adresu. A nakoniec v tlačive vo Worde "Žiadosť o registráciu" (už ani neviem kde som ho stiahol), ktoré môžeš vypísať v počítači (asi tabuľkový súbor) a tak vyplnené tlačivo poslať e-mailom . Tak si výber, ak chceš poslať tlačivo - súbor vo Worde, tak mi uveď Tvoju e- mailovú aresu. Hodne zdaru.
 
 
 
www.Sky-Link.sk cenník.  
19.01.2008 12:24 • ® fsat
www.Sky-Link.sk cenník.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist