Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 17:45:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Aké LNB na Astry  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.06.2009 21:05 • ® maxxim
Zdravím. Chcem si kúpiť parabolu Emme Esse 80 AL a chcem chytať na Astra 3A a 1G. Akú značku LNB Quad (4 výstupy) mi poradíte, čo sa týka kvality, ale zasa nie drahú, max. do 35 Eur/kus. A ako ich mám natočiť keď sú obidve 23,5°? Treba mi 2x LNB alebo mi stačí iba 1. Dúfam, že som to napísal zrozumitelne. Ďakujem za odpovede.
PS: Prosím nespamujte.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ktorú z týchto?  
02.07.2009 18:10 • ® maxxim
Ktorú z týchto značiek EMP, Ediosn, Spaun by ste mi odporučili? Ide mi o kvalitu. Ďakujem.
 
 
 
Už jsem ti to napsal, přečti si tohle  
30.06.2009 19:41 • ® sobol
Už jsem ti to napsal, přečti si tohle :
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15722&page=2
Tam to všechno je...
 
 
 
Sa mi to hneď nezdalo  
30.06.2009 19:34 • ® maxxim
Zavádzajúca odpoveď. Ako to mám teda chápať. Vždy som si myslel, jedna družica jeden konvertor. No a ako vidím, tak je to aj pravda. Takže ak chcem nahrávať ako som spomínal, tak potrebujem mať dva LNB. Lenže tu sa mi ponúka otázka, ako budú tieto dva LNB nasmerované, resp. ako budú od seba. Viete mi poradiť?
 
 
 
Na jeden LNB ne. Ale vše je již popsáno, proto  
30.06.2009 18:49 • ® sobol
Na jeden LNB ne. Ale vše je již popsáno, proto jsem ti poslal ty adresy, tak si to přečti tam, proč o tom psát stále znovu..., život je krátký...
 
 
 
To som si myslel  
30.06.2009 17:07 • ® maxxim
Dík za info. A ako je to, ak chcem nahrávať 2 programy naraz? Jeden program z 1-vej družice a 2-hý z druhej? Je to možné? Dík za odpovede.
 
 
 
Samozřejmě stačí jeden LNB Quad (přijímá všechny  
30.06.2009 14:10 • ® sobol
Samozřejmě stačí jeden LNB Quad (přijímá všechny signály z té polohy, kam nasměruješ parabolu a je mu jedno, jestli v tom místě - 23,5°E je jen jedna družice, nebo jich je šest atd...(obvykle jich je vždy víc).
Já jsem koupil ten nejlevnější, co jsem na netu objevil Opticum LQP-03S, máme dva kusy, oba fungují O.K.
Ten Quad má čtyři výstupy a je tedy možné jej použít pro čtyři sat. přijímače, nebo pro dva se dvěma tunery a pod. - předpokládám, že to víš...
Pěkný článek o této problematice je zde :
http://www.parabola.cz/clanky/3575/multiswitch-diseqc-prepinace-konvertory-prijem-satelitni-tv-vi ce-ucastniky/
a debata zde :
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15722&page=2
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist