Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 01:06:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
pomoc s motorom  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.02.2012 21:12 • ® murino83
dobry den potebujem pomoc.mam nastavenu parabolu s motorom .vsetko ide s motorom ,turksat astra helasat, a a nejde mi hotbird 13,amos 4w,eutelesat,thor.ked to motor najde tak nemam tam ziaden signal .viete mi pomoc dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
dodkomajka ma pravdu, to iste som mal aj ja, na  
04.02.2012 08:51 • ® zdenoq
dodkomajka ma pravdu, to iste som mal aj ja, na Thore 0.8W mi islo vsetko ok signal 90%, 13E sila signalu 70% o 15% slabsia, Astra 19,2E tak isto aj na Astre 23,5E kvalita signalu 68% o 20% slabsia, ked som dal pokyn motoru aby presunul na druzicu Hellasat 39E, signal nebol musel som uvolnit parabolu elevaciu a dotlacit jeden stupen hore az tak naskocil signal, dokym som ruru nedal do vodovahy, problem pretrvaval ked som to opravil ide dobre.
Motor musi byt upevneni o konzolu ktora bude zvislo vo vodovahe vsetkymi smermi, treba odmontovat motor od rury, kde ho mas teraz pripojeny a zobrat vodovahu a pozriet ci je zvislo s pravej strany, lavej strany s predu zo zadu, az potom mozes namontovat motor na ruru .. a este parabola a motor musia byt v jednej priamke, tam kde mas parabolu chytenu na motore, [na nohe] musi byt upevnenie paraboly presne v strede.
Elevaciu na motore aku mas nastavenu? - priklad zemepisna dlzka 21 sirka 48 Elevaciu nastav podla vzorca 90 - 48,2 = 42 stupnov a na motore ma byt nastavena evelacia 42 na parabole elevaciu doladis na najlepsi signal Elevacia na motore 42°, elevacia na parabole 24°..
Konvertor ma byt zvisle dole lebo pri motore konvertor nema byt natoceny ale zvislo dole.
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
nactav motor na 0 ,daj primač na astru 19,2 a naj  
03.02.2012 22:43 • ® vlado61
nactav motor na 0 ,daj primač na astru 19,2 a naj di signal na nej.Najlepšie je ked motor vipneš a tak najdeš astru 19,2 potom spusti motor
 
 
 
RE:pomoc s motorom  
03.02.2012 22:23 • ® dodkomajka
Zle nastavena parabolaa motor, nemaš to vo vodovahe, keď pretočíš z jednej strany na druhú ujde ti nejaký stupeň a stratíš signál.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist