eoTV už nevysílá z družice Astra
12.07.2019 zdroj: Infosat
Ve středu 10. 7. 2019 ukončila německá volně přijímatelná stanice European Originals TV (eoTV) vysílání na satelitu Astra 1KR na orbitální pozici 19,2° východně. Začátkem května 2019 provozovatelská společnost EO Television s r. o. (Betreibergesellschaft EO Television GmbH) u obvodního soudu v Mnichově ohlásila insolvenci.

Kanál zahájil poprvé vysílání v prosinci 2015, nejdříve jako večerní sdílené vysílání u dětského a rodinného kanálu RiC, později vysílal jako celodenní (24 hodinový) program v kabelových sítích, na satelitu Astra na orbitální pozici 19,2° východně, v platformě IPTV a jako tzv. livestream na internetu. Stanice financovaná z reklamy vysílala hrané filmy a seriály evropské produkce, částečně v premiéře v Německu a ve volně přijímatelné televizi.

Dřívější parametry příjmu: transponder: č. 63, kmitočet: 10,921 GHz, horizontální polarizace, Symbol Rate: 22000 kHz, FEC: 7/8, volné (FTA) vysílání. Reklama: Click skonio kapsulės cigaretėms Heets skoniai NesaldainisReklama: Click skonio kapsulės cigaretėms Heets skoniai Nesaldainis


S využitím zdroje: Infosat.de, volně upraveno a zkráceno

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/17441/eotv-uz-nevysila-z-druzice-astra/