Novinky na webe RTVS
04.07.2020 zdroj: RTVS
Od 1. júla nájdu návštevníci na webových stránkach RTVS podstránku Novinky, ktorá im ponúkne zaujímavosti z prostredia verejnoprávnej televízie a rozhlasu. Novinky ponúknu návštevníkom tipy z programu, informácie o zaujímavých hosťoch v reláciách RTVS, rozhovory s rozhlasovými a televíznymi tvárami či zaujímavosti priamo zo zákulisia Rozhlasu a televízie Slovenska. Divákov určite potešia aj informácie o filmových a seriálových novinkách.

„Od podstránky s Novinkami na webe RTVS si Sekcia nových médií sľubuje najmä zvýšenie povedomia o pripravovaných projektoch rozhlasu a televízie, vytvorenie miesta pre efektívnu a kontinuálnu komunikáciu aktualít a ponuku bonusového materiálu z „kuchyne RTVS" pre divákov a poslucháčov," ozrejmuje Dušan Jančovič, riaditeľ Sekcie nových médií RTVS.

Na novej podstránke bude možné ľahšie nájsť aj staršie texty a čitatelia sa k nim budú môcť kedykoľvek vrátiť. Vďaka responzívnemu dizajnu si návštevníci budú môcť články prečítať pohodlne aj na mobilných zariadeniach.


Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/17726/novinky-na-webe-rtvs/