TV Markíza: Hosťom Na telo bude premiér Igor Matovič
05.09.2020 zdroj: TV Markíza
V prvom septembrovom vydaní relácie Na telo privíta moderátor Michal Kovačič predsedu vlády Igora Matoviča (OĽaNO). Premiéra sa budeme pýtať nielen na rozhodnutie súdu vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ale aj na to, ako je Slovensko pripravené na druhú vlnu pandémie koronavírusu.

Ďalšími témami relácie bude aj koaličné hľadanie nového generálneho prokurátora a policajného prezidenta či prečo sme sa od premiéra nedočkali sľubovaného reformného leta a kam nasmeruje vláda stovky miliárd eur z Európskej únie.

Chýbať nebude ani exkluzívny prieskum preferencií politických strán a hnutí od agentúry FOCUS.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 6. septembra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

Na spravodajskom portáli www.tvnoviny.sk pokračuje aj online relácia Na telo PLUS, hosťom aktuálneho vydania je advokát Daniel Lipšic. Témou Na telo PLUS je vynesenie rozsudku nad obžalovanými v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Premiérové epizódy budú od septembra zverejňované každý štvrtok o 18:00 hod.

Na telo PLUS: https://www.tvnoviny.sk/na-telo/2006470_na-telo-plus-som-presvedceny-ze-odvolania-budu-na-najvyssom-sude-uspesne-vyhlasil-lipsic

TV upútavka na nedeľné Na telo: https://youtu.be/k0yS5R13Ha4


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 4. 9. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/17769/tv-markiza-hostom-na-telo-bude-premier-igor-matovic/