TV Markíza: Na telo s Jurajom Šeligom a Erikom Tomášom
12.02.2021 zdroj: TV Markíza
Covid automat je už niekoľko dní realitou. Napriek plánu však väčšina škôl zostáva zatiaľ zatvorených. A ani niekoľkotýždňový lockdown nepriniesol úľavu nemocniciam, kde stále stúpa počet nakazených. Koaličné strany však žijú vlastným životom. Europoslankyňa SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová obvinila podpredsedníčku vlády Veroniku Remišovú, že jej zásluhou Slovensko prišlo o miliardu eur z eurofondov. Tá to ale striktne odmietla.


V opozičnom tábore naopak prišlo k zhode. Hlas-SD a Smer-SD tak spolu vyrážajú organizovať petičnú akciu, ktorá má vyústiť referendom za predčasné voľby.

Aj na tieto témy sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu v Na telo pýtať podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu (Za ľudí) a podpredsedu Hlasu-SD Erika Tomáša.

Divákom ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu. Tentokrát sme zisťovali, aká je vôľa voličov jednotlivých politických strán nechať sa zaočkovať proti koronavírusu.

Na telo začína aj túto nedeľu o 13:00 hod na TV Markíza. TV upútavka: https://youtu.be/SJrPggIpJ4I

Už teraz si môžete pozrieť na webe TVNOVINY.SK najnovšie vydanie online relácie Na telo PLUS. Moderátor Michal Kovačič v ňom diskutoval s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom (SaS) a šéfom rezortu vnútra Romanom Mikulcom (OĽaNO) o otváraní škôl a o tom, ako polícia kontroluje dodržiavanie prijatých opatrení. Aktuálne Na telo PLUS: https://bit.ly/3p8myOP


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 11. 2. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/17849/tv-markiza-na-telo-s-jurajom-seligom-a-erikom-tomasom/