Hosťami nedeľného Na telo budú Jana Bittó Cigániková a Marek Krajčí
11.11.2022 zdroj: TV Markíza
Lekári naďalej trvajú na výpovediach. Riešenia, ktoré ministerstvo navrhlo v memorande, sú podľa nich nedostatočné. Čas do výpovedí sa pritom kráti a zdravotníctvu hrozí kolaps.

Parlament po takmer dvoch týždňoch opäť rokuje. Sme rodina prišla s nečakaným návrhom na dočasné zníženie DPH na športoviská, vrátane lyžiarskych stredísk, opozícia tento návrh ostro kritizuje. V štvrtkovom tajnom hlasovaní zároveň parlament odvolal predsedníčku zdravotníckeho výboru Janu Bittó Cigánikovú.

SaS odmietla pozvánku ministerstva financií na rokovanie o štátnom rozpočte.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 13. novembra 2022 v relácii Na telo rozprávať s poslankyňou SaS Janou Bittó Cigánikovou a poslancom OĽaNO Marekom Krajčím.

Prinesieme aj výsledky exkluzívneho prieskumu preferencií od agentúry FOCUS.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk. TV upútavka: https://youtu.be/etbOZiZb-zM

Na spravodajskom portáli TVnoviny.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o štátnom rozpočte, ale tiež o súčasnom dianí na Ukrajine, rozprával moderátor Michal Kovačič s exministrom financií a bývalým poradcom dvoch ukrajinských premiérov Ivanom Miklošom.


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 11. 11. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/18292/hostami-nedelneho-na-telo-budu-jana-bitto-ciganikova-a-marek-krajci/