TV Markíza: Hosťami relácie Na telo budú Boris Kollár a Robert Fico
24.03.2023 zdroj: TV Markíza
Prvé slovenské stíhačky MiG-29 sú už na Ukrajine, ako náhradu za ne dostaneme americké bojové vrtuľníky za takmer miliardu eur. Slovensko ale musí doplatiť tretinu z celkovej hodnoty, podľa koalície aj časti opozície ide o výhodnú ponuku. Opozícia ale kritizuje, že darovanie migov na Ukrajinu nemuselo byť v súlade s ústavou a poverená vláda vystavuje Slovensko nebezpečenstvu.


Hoci koaličná zmluva platí do konca marca, v parlamente už ale neprechádzajú dôležité zákony, ako napríklad kľúčový zákon k Plánu obnovy. Podľa podpredsedu parlamentu Petra Pčolinského (Sme rodina) už nemá ani veľký význam rokovať na koaličných radách.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 26. marca 2023 v relácii Na telo rozprávať s predsedom parlamentu a Sme rodina Borisom Kollárom a predsedom strany Smer-SD Robertom Ficom.

Okrem atraktívneho duelu si diváci a diváčky Na telo budú môcť exkluzívne pozrieť aj aktuálny prieskum preferencií politických strán.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk.

TV upútavka: https://youtu.be/wPss1v4bl9c


Na spravodajskom portáli TVnoviny.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnej situácii rozprával moderátor Michal Kovačič s povereným premiérom Eduardom Hegerom (Demokrati).


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 24. 3. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/bleskovky/18437/tv-markiza-hostami-relacie-na-telo-budu-boris-kollar-a-robert-fico/