Česká televize představuje nové moderátory Branek, bodů, vteřin
Autor: PR Press ČT , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 02.03.2012
Ke čtveřici moderátorů Událostí oznamuje Česká televize i čtveřici moderátorů sportovní relace Branky, body, vteřiny. Od dubna budou hlavní sportovní relaci České televize moderovat Barbora Černošková, Petr Vichnar, Vojtěch Bernatský a Jan Smetana. I sportovní moderátoři byli vedením České televize a za účasti externích odborníků s novinářskou zkušeností z české i zahraniční scény vybráni na základě kamerových zkoušek a po důkladném posouzení profesionálních kvalit jednotlivých osobností.


Petr Vichnar je dlouholetým sportovním komentátorem České televize. V současné době je členem vedení sportovní redakce ČT. V České televizi pracuje od roku 1978. Za svou profesní kariéru okomentoval více než 2000 přímých přenosů – nejvíce v ledním hokeji, házené a krasobruslení. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Vojtěch Bernatský začal pro Českou televizi pracovat v roce 1994. Následně se stal stabilním členem týmu moderátorů Branek, bodů, vteřin, které uvádí již 16 let. Současně s tím také provází sportovními studii letních i zimních olympijských her, podílel se na posledních sedmi olympiádách.

Barbora Černošková začala s Českou televizí spolupracovat v roce 2003, od roku 2007 je redaktorkou sportovní redakce. Za vrchol své televizní práce považuje moderování Branek, bodů, vteřin a moderování přímých sportovních přenosů. Vystudovala Filosofickou fakultu Masarykovy univerzity v oboru historie.

Jan Smetana přichází posílit moderátorských tým Branek, bodů, vteřin z řad moderátorů sportovních zpráv na kanále ČT24. Kromě toho komentuje přenosy basketbalové ligy domácí i zahraničí a připravuje magazíny Basketmánie a Timeout.


Michaela Fričová, tisková mluvčí ČT

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/16517/ceska-televize-predstavuje-nove-moderatory-branek-bodu-vterin/