MIXBOX - nový balíček v programové nabídce Skylinku
Autor: PR Press Eviso/M77 Group , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 13.09.2012

Provozovatel česko­‐slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M77 Group informuje o rozšíření programové nabídky Skylinku o nový balíček MIXBOX, který divákům přináší filmy, sport, módu, dokumenty i vysílání pro dospělé.


Balíček MIXBOX obsahuje celkem devět programů:

Filmbox Family - filmový - česky - 24 hod. denně - SD, MPEG-4
Filmbox Extra 1 - filmový - česky - 24 hod. denně - SD, MPEG-4
Filmbox HD - filmový - česky - 24 hod. denně - HD
Fightbox HD - sportovní - anglicky - 24 hod. denně - HD
Docubox HD - dokumentární - anglicky - 24 hod. denně - HD
Fashionbox HD - lifestylový - anglicky - 24 hod. denně - HD
EroX HD - erotický - anglicky - 24 hod. denně - HD
EroXX HD - erotický - anglicky - 24 hod. denně - HD
EroXXX HD - erotický - anglicky - 24 hod. denně - HD

Nabídka balíčku MIXBOX obsahuje i kanály ve vysokém rozlišení (HD): filmový kanál Filmbox HD, sportovní stanici Fightbox HD, dokumentární Docubox HD, lifestyleový kanál Fashionbox HD i trojici programů pro dospělé Erox. Nový balíček v nabídce Skylink přináší také nový kanál Fightbox HD – celodenní vysílání MMA, boxu, Muaï Thai, karate, suma a mnoha dalších bojových sportů. Většina programů a přenosů je z produkce špičkových lig a federací jako UFC nebo Karate World Championships.

S vyjímkou jediného programu – Filmbox HD, který je a zůstává součástí balíčku HD PLUS, MULTI HD nebo KOMPLET, jsou všechny ostatní programy pro zákazníky Skylinku nové.


Balíček MIXBOX lze předplatit za 243 Kč měsíčně (včetně DPH), v České republice a 9,6 EUR (s DPH) na Slovensku, resp. 2.673 Kč ročně či 105,6 EUR (jeden měsíc zdarma) nebo získat jako součást balíčku KOMPLET.
Zařazením balíčku MIXBOX se počet programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD rozšířil na 30, čímž Skylink potvrdil svou roli leadera v poskytování HD programů.Zdroj: M77 Group, Eviso, SPI, 13. 9. 2012, doplněno

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/17529/mixbox-novy-balicek-v-programove-nabidce-skylinku/