COOLMEN – 7. díl
Autor: pr press tv prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 01.10.2012
Výš, dál, hlouběji a vlastně kamkoli... Právě tam se vydají moderátoři pořadu COOLMEN v dalším vydání. Výšky zastoupí výstup s karabinami a lany. Dál se s Nastym a En.druem dostaneme s neuvěřitelnými druhy odreagování, při nichž může stoupat množství adrenalinu v krvi do závratných hodnot i handicapovaným. Hlouběji nahlédneme do zákulisí akce Prague Fashion Week a kamkoli v zábavě se vydáme s Viral Brothers.


Shora toho člověk vždycky vidí víc. Jak se ale na horu dostat? Stačí pár lan, skob, dobrá skála a jde to samo. Našim moderátorům se na umělých tréninkových lezeckých stěnách docela zalíbilo. Jak má ale člověk lézt pořádně, aby se skutečně dostal až na vrchol a nepadal na kámoše, co ho jistí, jako Nasty a En.dru? V reportáži se o téměř pavoučí ekvilibristice dozvíme víc.

Rozburácet proudění krve a užít si neuvěřitelné dobrodružství můžete při různých aktivitách společnosti Adrenalin bez Bariér. Když neměl někdo v životě štěstí, ale dokáže si užívat i přes své postižení, tady má šanci. V nabídce společnosti jsou skvělé kousky, které jsou na první pohled pro handicapované nedostupné. Ale fakt jen na ten první.

Na druhý vám docvakne, že nic není nemožné. Čím si vlastně hladinu adrenalinu můžete zvýšit a jak to celé vzniklo, odkryjí En.dru a Nasty na vlastní kůži.

Prague Fashion Week je módní událost roku, kterou nelze ignorovat. Zdánlivě to sice dvakrát chlapská záležitost není, jenže... Když na vás vybafneme, že se podíváme této akcičce pod podolky – lépe řečeno do zákulisí –, testosteron trochu stoupá, co? Jasně, bude tam čupr modelek jak naseto!

S Viral Brothers jsme se už jednou v COOLMENOVI setkali. Tenkrát to bylo o stupidních řečičkách, který by ze sebe normální mužský snad nikdy nevypustili. Tentokrát necháme kluky v klídku a pokecáme s nimi o všem možném. Třeba o tom, jestli už za ty svoje fórky nedostali někdy přes hu… Pusu.
Nadupaný magazín COOLMEN uvidíte příští týden v pondělí 1. 10. od 23.15 na Prima COOL.


Filip Sychra, PR koordinátor Prima COOL

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/17629/coolmen-7-dil/