Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 15:45:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Spoločnosť UPC expanduje na východnom Slovensku

  Autor: PR Press UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 17.10.2012


Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA kúpila v týchto dňoch prevádzku a majetok troch spoločností poskytujúcich televízne a internetové služby na východnom Slovensku. Ide o spoločnosti KID, TERMOSAT a S-Team, ktoré poskytujú telekomunikačné služby v mestách Košice, Rožňava, Stará Ľubovňa, Nová Ľubovňa, Rimavská Sobota, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou a Dobšiná, vrátane okolitých oblastí uvedených miest.


Spoločnosť UPC touto akvizíciou, jednou z najväčších na slovenskom trhu televíznych a internetových služieb za uplynulé roky, získala možnosť poskytovať svoje služby pre takmer 9 tisíc domácností v daných lokalitách. Cieľom spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA v nových lokalitách je rozšírenie a skvalitnenie súčasných služieb, ako aj investície do nových služieb digitálnej televízie, vysokorýchlostného internetu a telefónnych služieb.

Užívatelia služieb spoločností KID, TERMOSAT a S-Team mohli doteraz využívať zväčša iba služby analógovej káblovej TV a internetu. Po pripravovanej investícii do infraštruktúry a nových služieb, spoločnosť UPC týmto zákazníkom umožní prístup k digitálnej televízii so 130 stanicami vrátane 14 v HD kvalite, internetovým službám s rýchlosťou až do 120 Mbit/s a bezplatnému telefonovaniu.

„Zákazníci v uvedených mestách sa môžu tešiť na uvedenie najmodernejších digitálnych triple play služieb so značkou UPC. Som rád, že po skvalitnení sieťovej infraštruktúry a uvedení nových technológií, budeme môcť výhody a prednosti digitálneho sveta sprístupniť aj obyvateľom tých miest a obcí, v ktorých zatiaľ nie sú dostupné,“ uviedol v súvislosti s akvizíciou generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Služby UPC sú už dostupné v 41 mestách: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA bude po tejto akvizícii poskytovať svoje služby prostredníctvom káblovej siete spolu v 41 mestách. Menovite ide o mestá Bratislava, Košice, Žilina, Trnava, Banská Bystrica, Trenčín, Prešov, Poprad, Pezinok, Dunajská Streda, Šamorín, Nové Zámky, Štúrovo, Hlohovec, Levice, Želiezovce, Stará Turá, Bánovce nad Bebravou, Žiar nad Hronom, Zvolen, Lučenec, Sliač, Rajec, Dolný Kubín, Revúca, Svit, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Bardejov, Sabinov, Vranov nad Topľou, Michalovce, Strážske, Veľké Kapušany, Rožňava, Stará Ľubovňa, Nová Ľubovňa, Rimavská Sobota, Kráľovský Chlmec, Dobšiná a Čierna nad Tisou.


UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce televízne, internetové a telefónne služby. Je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband. Liberty Global je vedúcim medzinárodným poskytovateľom káblových služieb ponúkajúcich televízne služby, hlasové služby a vysoko-rýchlostný prístup k internetu. Liberty Global, Inc. prevádzkuje najmodernejšie širokopásmové komunikačné siete a pôsobí v 13 krajinách, najmä v Európe a Čile, kde poskytuje svoje služby pre 20 miliónov zákazníkov. Aktivity spoločnosti Libert Global taktiež zahrnujú významné mediálne a programové služby, ako je Chellomedia v Európe (údaje k 30.6.2012).

Ďalšie informácie o službách spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na infolinke 02 / 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na stránke www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.


Jaroslav Kolár, hovorca, UPC BROADBAND SLOVAKIA


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.09.2012 • Sledujte KHL a jej hviezdy so spoločnosťou SATRO s.r.o.
22.09.2012 • Česká asociace elektronických komunikací o. s. se podílela na uspořádání šestnáctého podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací
06.09.2012 • UPC uvádza veľkú jesennú kampaň
30.08.2012 • UPC přináší od 3. září balíček ruských programů
13.08.2012 • SATRO zaraďuje do programovej ponuky slovenskú stanicu Dajto
31.07.2012 • SATRO s.r.o. zaraďuje do svojej programovej ponuky ďalší športový program Slovak Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist