VOYO.sk má za sebou rok plný úspechov
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 21.02.2013
Video on-demand platforma VOYO.sk má za sebou rok od spustenia svojej plnej prevádzky. Za tento čas zaznamenala lokálna verzia systému mediálnej skupiny CME viacero úspechov. Značka VOYO.sk si v segmente videoportálov vybudovala najvyššiu spontánnu znalosť medzi užívateľmi internetu. Podľa prieskumu na reprezentatívnej vzorke on-line populácie* pozná VOYO.sk až 53 % respondentov.


Na ďalších priečkach sa umiestnili Joj.sk (23 %), Markíza.sk (14 %), Huste.tv (11 %) a YouTube.com (8 %).

Niekoľkodesaťtisícová základňa predplatiteľov služby VOYO.sk kontinuálne rastie, v súčasnosti je v systéme celkovo zaregistrovaných viac než 550-tisíc užívateľov.

“Slovenský užívateľ si postupne nachádza cestu aj k platenému obsahu, ktorý ponúka služba VOYO. Som preto veľmi rád, že na VOYO.sk je registrovaný už každý desiaty Slovák,“ povedal šéf video on-demand platformy Peter Šturdík.

VOYO.sk umožňuje v rámci jednoduchého mesačného paušálu vo výške 5,99 eur s DPH sledovanie kompletného obsahu bez akéhokoľvek obmedzenia. V ponuke je už teraz vyše tisíc filmových titulov od viacerých popredných svetových filmových štúdií, pričom ich počet do konca roku 2013 prekročí hranicu 1 500 filmov.

Ďalšími atraktívnymi zložkami VOYO.sk sú desiatky domácich ale aj svetových seriálových hitov, dokumenty, rozprávky a priame prenosy z tých najlepších športových podujatí. K dispozícii sú tiež prémiové filmové tituly za jednorazový poplatok.

Predplatitelia VOYO.sk majú aj exkluzívny prístup k TV archívom staníc Markíza, Doma a Dajto, ako aj k ich vybraným live streamom v SD a HQ kvalite. Čerešničkou na torte je neobmedzené vysielanie športového kanálu Nova Sport a trojica on-line lineárnych kanálov VOYO Cinema, VOYO Family a VOYO News.

VOYO.sk je okrem primárnej internetovej distribúcie dostupné aj užívateľom čoraz širšieho počtu inteligentných smart televízorov Panasonic a LG, ako aj mobilných zariadení najnovšej generácie bežiacich na platforme iOS.


Marek Machats, PR oddelenie TV Markíza 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/18363/voyo-sk-ma-za-sebou-rok-plny-uspechov/