NEWS Telekom vytvoril v Bratislave Múzeum Depeche Mode
Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@st.sk Přidané: 17.05.2013
Telekom vytvoril Múzeum Depeche Mode priamo vo svojej predajni a chystá ďalšie prekvapenia pre fanúšikov: Výstava približne 100 artefaktov zo zahraničných fanúšikovských zbierok. Celá predajňa v štýle Depeche Mode v deň bratislavského koncertu. Súťaže o smartfóny Samsung Galaxy, fotostena, „styling corner“ a veľa ďalšieho...


Partnerstvo Depeche Mode s Telekomom vstupuje na Slovensku do svojej finálnej fázy. V súvislosti s blížiacim sa bratislavským koncertom tejto britskej legendy (25. mája 2013 na Pasienkoch) pripravila spoločnosť pre fanúšikov a návštevníkov koncertu viacero unikátnych aktivít, súťaží a jedno veľké prekvapenie.


Unikátna výstava 100 artefaktov zo zahraničia

Telekom vo svojej predajni v bratislavskom Polus City Centre sprístupnil rozsiahlu zbierku spomienkových predmetov viažucich sa ku kapele. Viac ako 100 rôznych artefaktov z najväčšej súkromnej zbierky na svete venovanej Depeche Mode (tzv. Burmeisterova zbierka) si môžu fanúšikovia pozrieť už oddnes až do 25. mája 2013.

Medzi exponátmi nechýbajú kazety s prvými demo nahrávkami, plagáty koncertov, fotografie, platne, knihy, reklamné predmety a veľa ďalšieho.

Slovenskí fanúšikovia sa o vzácne kúsky zo svojich zbierok mohli podeliť prostredníctvom stránky www.milujemedepeche.sk alebo facebookovej aplikácie. Mozaika zložená z relikvií slovenských fanúšikov je takisto súčasťou výstavy.

Spolu sa na bratislavský koncert Depeche Mode vďaka Telekomu dostane 60 fanúšikov. Všetky súťaže o lístky na koncert a možnosť stretnúť sa s kapelou v zákulisí spoznajú svojich víťazov už tento týždeň.


Predajňa v štýle Depeche Mode v deň koncertu

V deň koncertu, teda v sobotu 25. mája 2013, sa celá predajňa Telekomu v bratislavskom Polus City Center premení na veľké Múzeum Depeche Mode so všetkým, čo k tomu patrí. K vystaveným artefaktom pribudnú plagáty, informácie o histórii kapely, dokonca predajcovia štylizovaní na spôsob vlastný fanúšikom Depeche Mode.

Chýbať nebudú súťaže o smartfóny Samsung GALAXY S4 a ďalšie ceny, fotostena či „styling corner“, kde si fanúšikovia pred koncertom budú môcť dať bezplatne upraviť vlasy a make-up v štýle Depeche Mode. O správnu náladu sa postará DJ hrajúci výhradne piesne britskej synthpopovej legendy.


LIVE album, kniha s odkazmi a špeciálne prekvapenie

Výpočet aktivít, ktoré chystá Telekom pre fanúšikov, však nekončí. Spoločnosť pripravila na Facebooku špeciálnu aplikáciu „LIVE album“, vďaka ktorej budú môcť návštevníci koncertu zdieľať navzájom svoje fotky v spoločnom albume priamo na sociálnej sieti. V tejto súvislosti na pasienkoch Telekom počas koncertu posilní 3G pokrytie a sprístupní aj bezplatné Wi-Fi.

Telekom v súvislosti s koncertom pripravil pre fanúšikov aj možnosť spoluvytvoriť unikátnu knihu pre členov kapely. Knihu plnú fotiek a odkazov od slovenských „depešákov“ spoločnosť odovzdá kapele bezprostredne po koncerte.

Najväčšie prekvapenie, ktoré Telekom odhalí až počas koncertu priamo na Pasienkoch, si organizátori zatiaľ nechávajú pre seba.


Martin Vidan, hovorca pre korporátne záležitosti, Slovak Telekom

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/18828/news-telekom-vytvoril-v-bratislave-muzeum-depeche-mode/