Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 28.02.2024 - 03:26:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Počet HD programů v UPC vzrostl na 24

  Autor: UPC Česká republika , e-mail: upc@upc.cz Přidané: 22.05.2013UPC Česká republika zařadila do své nabídky digitální kabelové televize další programy ve vysokém rozlišení: po televizi Fanda HD je to Nova Cinema HD, Prima Cool HD a dokumentární Prima Zoom HD.


Rozdíl oproti běžnému signálu je patrný na první pohled: dech beroucí detaily neúprosné zvířecí říše na dokumentárních programech nebo napínavá sportovní utkání s naprosto ostrým záběrem každého pohybu míče. Diváci, které si televizní programy ve vysokém rozlišení jednou podmaní, nemají důvod vracet se ke standardní verzi.

Brzy bude pro všechny samozřejmostí sledování televize ve vysokém rozlišení. Hollywoodské velkofilmy si našly synonymum v prémiovém HBO HD nebo Filmbox HD. Ohromující obraz umocněný prostorovým zvukem posadí filmové diváky hluboce do křesla. Neobvyklé potěšení pro oči i sluch shledají v dokumentárních programech Discovery Showcase HD nebo Animal Planet HD, samozřejmě plně v českém jazyce.

Dějinné zlomy, taktiky vojevůdců i osudy osobností, které tvořily historii, prohloubí skrze přístupný, ale poučený komentář znalosti o naší minulosti. Barevnost civilizace, neprobádané divočiny, službu vědě a moderní technologie už 125 let přináší magazín National Geographic, jehož televizní verze je rovněž v češtině a ve vysokém rozlišení.

Fanoušci ocení stovky hodin přímých sportovních přenosů ve vysokém rozlišení. Kvalitní nabídku připravuje Česká televize pro svůj ČT Sport HD. Nova Sport HD přenese diváky na nejsledovanější hřiště díky zápasům hokejové NHL, basketbalové NBA a v neposlední řadě také prestižní tenisové ATP Tour.

Fotbalová utkání vyhledávaných evropských lig nebo nejslavnější cyklistické tour vteřinu po vteřině a centimetr po centimetru zachycují kamery programů Eurosport HD a Eurosport 2 HD. A vysoké rozlišení náramně svědčí golfu. Divákovi neujde jediný odpal ani balancování míčku na okraji golfové jamky v přenosech na Golf Channel HD.

Od května mohou statisíce domácností na síti UPC Česká republika sledovat ve vysokém rozlišení už 24 televizních programů.

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc.


Juraj Gerbery, Public Policy Manager


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.05.2013 • Exkluzivní TV nabídka UPC pro podnikatele
06.05.2013 • UPC zaraďuje STV2 HD počas konania MS v hokeji
06.05.2013 • Veľká májová kampaň UPC: internet s rýchlosťou 150 Mb/s za 5 eur!
03.05.2013 • SATRO zaradilo do svojej programovej ponuky Dvojku HD
02.05.2013 • Golf ve vysokém rozlišení v UPC
23.04.2013 • UPC upozorňuje na opakovaný výskyt podvodníkov

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist