Skylink naděluje! Skvělá podívaná za skvělou cenu
Autor: M7/Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 01.10.2013
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group S.A., informuje o speciální akci na měsíce říjen, listopad a prosinec. Skylink naděluje! Fanoušci kvalitních televizních programů mají možnost pořídit si balíčky Kombi a HBO se slevou 25%.


Skylink má dobrou zprávu pro všechny, kteří si rádi odpočinou a pobaví u skvělých televizních pořadů v té nejlepší kvalitě! Stačí si objednat programový balíček Kombi na rok, a místo dvanácti měsíců zákazník zaplatí měsíců pouze devět. A v čem je balíček Kombi vlastně tak výjimečný? Najdete v něm 53 špičkových televizních stanic v široké škále žánrů, z toho jedenáct programů v HD kvalitě.

Nyní tedy roční balíček Kombi získáte za 290 Kč měsíčně, což je stejná částka, kterou zákazník běžně zaplatí za nižší balíček Multi. Pokud zvolíte platbu prostřednictvím SIPO či Inkaso, neplatíte za balíček první měsíc, a pak také v červenci a srpnu 2014.

Tato výjimečná akce platí zároveň pro velmi oblíbené balíčky HBO, jejichž pořady si tak můžete s balíčky HBO Standard a HBO MaxPack vychutnat se slevou 25%. Nově je navíc program HBO HD zařazen i do balíčku HBO Standard a tak si jeho špičkovou obrazovou kvalitu můžete u Skylinku vychutnávat již v obou HBO balíčcích.

Současně vám Skylink přináší zvýhodněnou nabídku vybraných satelitních přijímačů. Ty můžete získat za pouhou třetinu jejich ceny, pokud si objednáte roční předplatné jakéhokoliv základního balíčku Skylink, což platí i pro nabídku balíčku Kombi s 25% slevou. Tyto satelitní přijímače jsou zárukou stoprocentní funkčnosti služeb Skylinku, umožňují příjem programů ve vysokém rozlišení (HD) a formátu MPEG-4.

Navíc odpadá nutnost složitého přelaďování, protože všechny tyto přijímače disponují funkcí automatického ladění a udržují tak seznam programů vždy aktuální.

Více informací o zmíněné nabídce najdete na internetových stránkách http://www.skylink.cz.


PR M7 Group S.A., 1. 10. 2013

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/19390/skylink-nadeluje-skvela-podivana-za-skvelou-cenu/