Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 17:11:48   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Do role ředitele pro regulaci Českých Radiokomunikací nastoupil Marcel Procházka

  Autor: České Radiokomunikace , e-mail: info@radiokomunikace.cz Přidané: 14.01.2014


České Radiokomunikace oznamují změnu v týmu nejužšího vedení. Vzhledem k očekávaným významným změnám na trhu televizního a rozhlasového vysílání došlo od 1. 1. 2014 k rozdělení vedení právního a regulatorního úseku. Novým ředitelem pro regulaci se stává Marcel Procházka, který reportuje přímo generálnímu řediteli společnosti. Oblast právních záležitostí a celý právní tým nově spadá do gesce finančního ředitele.


„Věřím, že Marcel Procházka představuje dostatečnou záruku, že nadcházející inovační změny na poli televizního a rozhlasového vysílání budou pozitivně přijaty nejen regulátorem, ale i odbornou audiencí a především diváky,“ říká Michal Čupa, generální ředitel Českých Radiokomunikací.

„Důvěru, kterou jsem dostal od generálního ředitele, beru velmi vážně. Těším se, že zhodnotím nejen své dlouholeté zkušenosti, ale především se budu aktivně podílet na významných inovativních změnách vysílacích platforem a zvýšení kvality vysílání v budoucnu,“ dodává Marcel Procházka.


Marcel Procházka CV:

Marcel Procházka má rozsáhlé profesní zkušenosti v oblastech telekomunikací, ICT a médií, které získal během svého působení na odborných a manažerských pozicích v mezinárodních společnostech. V ČRa doposud pracoval na pozici manažera pro rozvoj služeb a strategii. Přišel ze společnosti Karneval Media (dnes UPC), kde zastával pozice technického ředitele a ředitele pro rozvoj služeb a podnikání.


České Radiokomunikace a.s.

působí na českém trhu již 50 let. Stabilitu společnosti dokazuje její silné finanční zázemí a zkušenosti nabyté během dlouhé doby činnosti. České Radiokomunikace jsou největším expertem na trhu vysílacích služeb. Jako první v České republice spustily jak veřejné, tak i komerční digitální televizní vysílání. České Radiokomunikace nabízejí také komplexní portfolio telekomunikačních a ICT služeb prostřednictvím vlastní infrastruktury pro velkoobchodní a korporátní zákazníky. Společnost disponuje vlastní rozsáhlou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou České Radiokomunikace nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken. Společnost poskytuje hlasové služby, vysoce kvalitní internetové připojení a datová řešení na základě individuálních požadavků zákazníků.


Kamil Chalupa, Account Director, Ogilvy Public Relations, 14. 1. 2014


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.01.2014 • Výsledky elektronickej aukcie - výberového konania na vydanie individuálnych povolení na používanie frekvencií
01.01.2014 • Zlatý oříšek oceňuje nadané děti
15.12.2013 • Sdružení pro měření sledovanosti nebude pokračovat v projektu měření televizní sledovanosti
11.12.2013 • Česká televize do záznamů jednání Sněmovny redakčně nezasahuje
08.12.2013 • Konkurz do bratislavskej Detskej rozhlasovej dramatickej družiny
06.12.2013 • Na pozici Corporate PR manager skupiny Nova nastoupila Anna Suchá

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist