Met: Live in HD - Překvapení pro Dvořáky a Rusalka i ze záznamu
Autor: Aerofilms , e-mail: pr@kinoaero.cz Přidané: 07.02.2014
Všichni návštěvníci s příjmením Dvořák, kteří budou Rusalku sledovat v přímém přenosu v kinech, se na místě dozví o překvapení, jež pro ně přichystala společnost Aerofilms ve spolupráci se všemi zapojenými kiny. Pokud se tedy honosíte tímto příjmením, nezapomeňte si sebou vzít na přímý přenos Rusalky jakýkoliv identifikační doklad (a ponechat si u sebe vstupenku na přenos) - překvapení pro vás bude odhaleno v kinech až při přímém přenosu 8. února.


Rusalka i ze záznamu

Nesehnali jste vstupenku na sobotní přímý přenos Rusalky? Nevadí. Většina kin zapojených do probíhající přenosové sezony totiž pohotově zareagovala na velký zájem diváků, a tak je už teď naprogramováno v jednosálových kinech patnáct projekcí Rusalky ze záznamu. Pražskému Bio Oko, které se v této sezoně zaměřuje pouze na nedělní odpolední záznamy, zbývají poslední místa na výjimečně zařazený přímý přenos 8. února.

Kino Aero teprve včera spustilo prodej vstupenek na nově přidaný sobotní záznam 22. února od 13 hodin. Záznam Rusalky rovněž uvedou kina v Semilech, Olomouci, Týně nad Vltavou, Českých Budějovicích, Jablonci nad Nisou, Chotěboři, Hradci Králové a Ostravě. Přesné termíny projekcí záznamu Rusalky v jednotlivých kinech naleznete na oficiálním webu www.metopera.cz.

No a aby vaše příprava na sobotní přenos Rusalky byla dokonalá, doporučíme vám nastudování tzv. základních informací před přenosem na blogu www.kinoprenosy.cz, které pro vás pravidelně a velmi důkladně kompletuje pan Jaroslav Sovinský.


Dvořákův Princ z Metropolitní opery poprvé v Praze

Poslední překvapení jsme pro vás přichystali ve spolupráci s uměleckou agenturou Nachtigall Artists (www.nachtigallartists.cz), která již několikátým rokem zve operní hvězdy z Met na koncertní vystoupení v Čechách a Slovensku. Tentokráte tato agentura poprvé přiveze do Prahy a Bratislavy skvělého polského tenoristu Piotra Beczalu, kterého znáte nejen z přenosů Evžen Oněgin a Rigoletto, ale který se vám tuto sobotu představí v roli Prince ve Dvořákově Rusalce.

Pokud vás jeden z nejžádanějších pěvců současné operní scény zaujme během sobotního Met přenosu natolik, že se jej rozhodnete vidět i naživo v doprovodu Českého národního symfonického orchestru pod taktovkou Łukasze Borowicze, nabízíme vám - návštěvníkům sobotního přenosu Rusalky - 20 % slevu na vstupném na dva jeho koncerty.

První koncert proběhne v úterý 22. 4. 2014 ve Smetanově síni Obecního domu v Praze a druhý v pátek 25. 4. 2014 ve Slovenském Národním divadle (nová budova) v Bratislavě. Zvýhodněné vstupenky můžete objednávat na emailu an@nachtigallartists.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 219 611.


Zdroj: Aerofilms, držitel licence přímých přenosů z Metropolitní opery, 7. 2. 2014

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/19968/met-live-in-hd-prekvapeni-pro-dvoraky-a-rusalka-i-ze-zaznamu/