Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 10:22:46   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

SES a TOWERCOM prodloužily pronájem kapacity na 23,5° východně

  Autor: Towercom/PRAM , e-mail: info@towercom.sk Přidané: 11.02.2014Společnost SES (NYSE Euronext Paris a Luxembourg Stock Exchange: SESG) dnes oznámila prodloužení smlouvy se slovenským telekomunikačním a televizním operátorem Towercom na využívání kapacity na družici ASTRA 3B společnosti SES, která vysílá z pozice 23,5° východně.


Towercom na pozici 23,5° východně používá několik transponderů, přes které dodává televizní služby včetně obsahu ve vysokém rozlišení obrazu (HD) na český a slovenský trh. Towercom poskytuje vysílací kapacitu službě Skylink, největší televizní platformě v České republice a na Slovensku, která na obou trzích obsluhuje více než 2 miliony zákazníků.

"Naším cílem je, poskytovat inovativní služby nejvyšší kvality,“ říká Roman Fischer, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Towercom. „Spolupráce se společností SES, nejspolehlivějším satelitním operátorem, nám umožňuje dostát vysokým nárokům našich zákazníků a zůstat jim spolehlivým a dlouhodobým partnerem."

„Tato dohoda potvrzuje kontinuitu našich obchodních partnerství v tomto silně konkurenčním regionu,“ říká obchodní ředitel společnosti SES, Ferdinand Kayser. "Je nám ctí, že se na nás Towercom spoléhá k dodávání nejkvalitnějších vysílacích služeb. Těšíme se na pokračování naší úspěšné spolupráce.”


O společnosti Towercom

Towercom, a.s., je televizní a telekomunikační operátor se sídlem v Bratislavě. Služeb společnosti Towercom využívají slovenské a české nekódované i kódované televizní kanály, mobilní operátoři, etablovaní i noví telekomunikační operátoři, orgány státní správy, poskytovatelé veřejných služeb a další subjekty. Towercom, a.s. zajišťuje technickou podporu televizní platformy Skylink na Slovensku a v České republice. Internet: www.towercom.cz/


O skupině SES

Skupina SES je předním světovým provozovatelem satelitů; v současnosti provozuje 55 geostacionárních družic. Společnost zajišťuje satelitní komunikaci pro televizní a rozhlasové vysílání, pro poskytovatele obsahu Internetu (ICP) a poskytovatele služeb Internetu (ISP), provozovatele mobilních a pevných sítí a pro soukromé i státní organizace na celém světě. SES je synonymem pro dlouhodobé obchodní partnerské vztahy, vysokou kvalitu služeb a špičkové vysílání. Kulturně různorodé regionální týmy SES působí po celém světě. Úzce spolupracují se zákazníky a uspokojují jejich specifické potřeby týkající se satelitních pásem a dalších služeb. Skupina SES (kód na burzách NYSE Euronext Paris a Luxembourg Stock Exchange: SESG) vlastní podíly ve společnostech Ciel (Kanada) a QuetzSat (Mexiko) a dále strategický podíl v nově vzniklé firmě O3b Networks, která se zaměřuje na satelitní infrastrukturu. Další informace lze nalézt na www.ses.com.


Jsme i na sociálních sítích:

Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites
Facebook: https://www.facebook.com/ASTRA.CZSK
YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel
Blog: http://en.ses.com/4243715/blog


Jaroslav Ostrčilík, PRAM Consulting, 11. 2. 2014


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/ddrFpI Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.01.2014 • 15. výroční konference ČAEK: Elektronické komunikace – faktor hospodářské prosperity a růstu
31.12.2013 • PF 2014
24.12.2013 • Šťastné a veselé Vánoce vám přeje satCentrum!
19.12.2013 • ASTRA Talent: Děti kreslí pro dobrou věc
10.12.2013 • Horror.cz, největší domácí web věnovaný temnému žánru, mění majitele: nově spadá do mediální skupiny Leoše Pohla
03.12.2013 • Marketing a PR televizních stanic CS film, CS mini, HOROR FILM a KINOSVĚT nově řídí František Malina

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist