Václav Mika bude odpovedať v online diskusii na facebooku RTVS
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 15.04.2014
RTVS prichádza s unikátnou online aplikáciou na Facebooku, vďaka ktorej bude generálny riaditeľ priamo komunikovať s fanúšikmi RTVS a naživo odpovedať na ich otázky. Prvé otázky fanúšikov Václav Mika zodpovie už v stredu 16. apríla od 10:30, ľudia však majú možnosť zasielať otázky aj v predstihu. Zapojiť sa do diskusie môžu prostredníctvom webovej adresy https://vaclavmika.rtvs.sk/a jednoduchým spôsobom sa generálneho riaditeľa opýtať naozaj na čokoľvek.


Cieľom aplikácie je čoraz intenzívnejšie pokrývať online priestor, ako aj priestor sociálnych sietí a tým sa viac otvoriť aj mladej generácii divákov a poslucháčov. Online diskusie s generálnym riaditeľom by mali prebiehať pravidelne každú druhú stredu v dopoludňajších hodinách.

„Pozývam našich divákov, poslucháčov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o dianie vo verejnoprávnom médiu na facebookovú stránku RTVS a aby sa zapojili do online diskusie. Sociálne siete sú významným médiom, ktoré nemožno v komunikácii RTVS opomenúť, preto sme sa prostredníctvom novej aplikácie rozhodli priblížiť hlavne mladšej generácii. Som pripravený zodpovedať naozaj na všetky otázky, aj tie kritické,“ dodal k spusteniu aplikácie Václav Mika.

Aplikácia je dostupná aj priamo na Facebooku RTVS.


RTVS, 15. 4. 2014

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/20262/vaclav-mika-bude-odpovedat-v-online-diskusii-na-facebooku-rtvs/