Magio pláž bude opäť symbolom leta v Bratislave
Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 16.05.2014

Magio pláž na Tyršovom nábreží v Bratislave otvorí svoje brány už 5. júna. Ôsmy ročník obľúbeného letného projektu Telekomu a Magistrátu hlavného mesta Bratislavy prinesie viacero noviniek, ktoré opäť urobia z pláže ideálne miesto oddychu a zábavy.


Magio pláž bude už tradične logicky členená na oddychovú a športovú zónu, priestor pre deti, občerstvenie, zábavu a ďalšie aktivity. Novinkou tohto ročníka bude okrem iného centrum kreativity a inovácií, v ktorom sa budú organizovať pravidelné workshopy a kreatívne dielne.

Detská zóna bude väčšia a o pestrý interaktívny program pre najmenších sa budú denne starať animátori. Rozšíri sa tiež ponuka jedál. Výpočet všetkých noviniek týmto zďaleka nekončí, organizátori ich však zverejnia až pred otvorením pláže.

Magio pláž otvoria 5. júna o 18.00 h Martin Valihora & Funk Unit feat. Anita Soul & Rytmus. Vstup na pláž bude pre všetkých bezplatný.


O spoločnosti Slovak Telekom, a. s.

Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami
a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Svoje produkty a služby ponúka pod značkou Telekom jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom prostredníctvom pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. V oblasti pevných sietí je najväčším poskytovateľom širokopásmového internetu v krajine prostredníctvom optických a metalických sietí (FTTX, ADSL, VDSL). Ponúka tiež digitálnu televíziu formou najmodernejšej IPTV a tiež satelitnej technológie DVB-S2. V oblasti mobilnej komunikácie poskytuje prístup na internet prostredníctvom viacerých technológií vysokorýchlostného prenosu dát - GPRS/EDGE, UMTS FDD/HSDPA/HSUPA, FLASH-OFDM a LTE. Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.


Lukáš Bednár, account manager, 16. 5. 2014

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/20381/magio-plaz-bude-opat-symbolom-leta-v-bratislave/