Unikátní mobilní studio TV Prima míří do Karlových Varů
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 11.09.2014
Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na prostranství před poštou v Karlových Varech. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu a hvězdné tváře. Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí akce jsou i autogramiády a odpočinout si můžete v Prima kavárně.


Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Ti se mezi diváky podívají coby moderátoři zpravodajství už podruhé.

"Premiéru jsme měli v Brně a tam to bylo naprosto fantastické. Lidé nás neskutečně nabíjeli energií a to je přesně to, na co se těším i do Karlových Varů," prozradil Roman Šebrle.

"Byla jsem před vysíláním v Brně strašně nervózní. Ale dopadlo to skvěle. Hlavně díky lidem, kteří si to užívali, a skvělé atmosféře. Na vysílání z mobilního studia se mi nejvíc líbí, že má úplně jinou atmosféru, průběh a možnosti. Těším se do Karlových Varů a doufám, že si to tam spolu s lidmi užijeme minimálně tak, jako v Brně," smála se Gábina Kratochvílová.

Z hvězd FTV Prima do Karlových Varů zavítá Zdeněk Pohlreich, jehož pořad TEĎ VAŘÍ ŠÉF! můžete vidět od 21.9. každou neděli v 18.00 na Primě. Do lázeňské metropole přijede i Iva Kubelková, kterou na obrazovkách Primy můžete spatřit každé pondělí a středu ve 20.15 v seriálu CESTY DOMŮ III anebo coby moderátorku TOP STAR MAGAZÍNU vždy v pondělí ve 21.30.

O hudební vystoupení se postarají Kamila Nývltová, skupina Queenie, protagonisté muzikálu Děti ráje a skupina Lunetic. Zábavný program moderuje v sobotu Petr Vágner a v neděli Miloš Knor. Krimi zprávy na místě moderuje Michal Janotka.

Akce Prima jede… za vámi se na prostranství před poštou koná pod záštitou statutárního města Karlovy Vary.


Nikol Klevcovová, Externí dodavatel PR oddělení pro FTV Prima

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/20789/unikatni-mobilni-studio-tv-prima-miri-do-karlovych-varu/