Telekom prináša televíznym divákom možnosť komentovať futbalové zápasy - už dnes na Digi Sport 3: Bayern Mníchov – AS Rím
Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 05.11.2014
Telekom prináša na televízne obrazovky nový interaktívny prvok - futbalovým fanúšikom umožní zapojiť sa priamo do komentovania futbalových zápasov a hrať o atraktívne ceny. V rámci inovatívneho projektu Social TV, ktorý televíznym divákom pripravil Telekom v spolupráci s Digi Slovakia, môžu futbaloví priaznivci komentovať aktuálne dianie na ihrisku a zapájať sa do diskusie v rámci futbalových štúdií.


Príspevky je možné odoslať prostredníctvom stránky dajkoment.sk. Komentáre sa objavia na webe a tie najlepšie z nich v priebehu futbalových štúdií pred zápasmi a počas prestávok aj priamo na televíznych obrazovkách.

Nový projekt štartuje na televíznom kanáli Digi Sport 3 už v stredu o 20:15 pred zápasom Bayern Mníchov – AS Rím.

Tí, ktorí sa zapoja a odošlú svoj komentár, budú zaradení do žrebovania o atraktívne ceny. Futbaloví nadšenci tak môžu vyhrať napríklad lístky na zápas Chelsea Londýn – Sporting Lisabon aj s letenkou a ubytovaním alebo mobilné telefóny HTC.

Viac informácií nájdete na stránke www.dajkoment.sk


Peter Gálik, Špecialista komunikácie, Slovak Telekom, 5. 11. 2014

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/21021/telekom-prinasa-televiznym-divakom-moznost-komentovat-futbalove-zapasy-uz-dnes-na-digi-sport-3-bayern-mnichov-as-rim/