Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 11:38:17   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - TV tipy | Články
 

Dva skvělé dokumenty k druhým narozeninám Prima ZOOM

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 30.01.2015


Prima ZOOM slaví 2. výročí a o narozeninovém víkendu přináší svým divákům jako dárek dva skvělé dokumenty. V sobotu se nechte okouzlit velmi oceňovaným a naprosto realisticky natočeným filmem Vlčí síla. Nedělní večer zase přinese adrenalinové Skoky do neznáma s neuvěřitelnými záběry a napětím od začátku až do konce.


Prima ZOOM je českou dokumentární jedničkou.

Nechte se fascinovat:

31. 1. 20.00 – Vlčí síla
1. 2. 20.00 – Skoky do neznáma


Vlčí síla

Už od úvodní scény bere dokumentární film Vlčí síla diváky na neuvěřitelnou cestu za dobrodružstvím. Přidejte se ke světoznámému krotiteli zvířat Andrewovi Simpsonovi, který se vydal na jedno z nejchladnějších míst na světě, aby natočil největší a nejvelkolepější film o vlcích – a hlavně s vlky. Simpson a spol. žijí pět měsíců v táboře na Sibiři, kde teploty klesají až na minus 60 stupňů Celsia. Uvidíte nejen to, jak se rodí pouto mezi člověkem a vlkem, ale také jak si náročné podmínky na všech vybírají citlivou daň. Záběry z Vlčí síly jste nikdy předtím nemohli nikde vidět, neobsahují vůbec žádné digitální efekty a všechno, co zachycují, se skutečně stalo. Díky nim pochopíte, že vlci jsou opravdu jedním z nejméně pochopených zvířat všech dob, a začnete je vidět v úplně jiném světle. Velmi oceňovaný 90minutový snímek získal řadu ocenění na různých festivalech. Z dvacítky ocenění jmenujme např.: Best Feature Documentary Cincinnati Film Festival; Golden Ace Award Las Vegas Film Festival; World Cinema Best Documentary Phoenix Film Festival; Best Cinematography Cincinnati Film Festival; Emerging Documentary Filmmaker Award Geneva Film Production; Best Documentary Winter Film Awards, New York; Best Cinematography Boston Film Festival; Platinum Award Colorado Film Awards či Best Documentary Buffalo Niagara Festival.


Skoky do neznáma

V nebezpečném světě soutěžních seskoků padákem rozhodují o životě a smrti pouhé vteřiny. Na adrenalinovou návštěvu do právě takového prostředí zve tento snímek plný neuvěřitelných záběrů, dechberoucích scén a napínavého děje. Členové floridského týmu PD Factory jsou profesionálními atlety na vrcholu sil, kteří se nebojí do krajnosti zkoušet vlastní schopnosti. Účastní se mezinárodních závodů, lámou světové rekordy a vedou parašutistickou školu zaměřenou na přesnost seskoku pro členy speciálních jednotek americké, izraelské a norské armády. Za jejich zkušenostmi stojí roky praxe, bolestivá zranění, nebezpečné situace a měsíce strávené mimo teplo domova. Dopředu je ale žene odvěká touha člověka létat a pokořit oblohu. Dokument vznikal během období šesti let, natáčel se na 20 profesionálních HD kamer, mimo jiné umístěných i na přilbách parašutistů, a je vzácným pohledem do zákulisí týmu, který zažil cestu do pekel a zpět. Skočte do neznáma v české premiéře!


Reprízy:
 
Vlčí síla Skoky do neznáma
3. 2. v 15.55 4. 2. v 15.55
7. 2. v 0.05 8. 2. v 0.10
9. 2. ve 11.55 10. 2. ve 11.55
13. 2. ve 3.20 14. 2. ve 3.30
15. 2. v 7.50 16. 2. v 7.50


www.prima-zoom.cz – unikátní on-line magazín: základní info, program, aktuality, fotografie, zajímavé články a ještě něco navíc.


Mgr. Filip Budák, Externí dodavatel PR oddělení pro FTV Prima


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/KWBLmS Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.01.2015 • Prima ZOOM v 5. týdnu – ten nejlepší dokumentární svět
19.01.2015 • Dobrodružství a poznání s Prima ZOOM ve 4. týdnu
07.01.2015 • Tajemný život čmeláků na Prima ZOOM
02.01.2015 • Tipy na víkend 3. 1. – 4. 1. 2015
31.12.2014 • Extra tip na Film+: Agenti dementi 2
26.12.2014 • Tipy na víkend 27. 12. 2014 – 28. 12. 2014

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist