Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.03.2023 - 00:13:29   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

AMC Networks International – Central Europe převzala českou a slovenskou stanici Film+

  Autor: AMC Networks International CE , e-mail: info@filmplus.cz Přidané: 02.02.2015


AMC Networks International – Central Europe (AMCNI-CE) dnes oznámila akvizici stanice Film+ v České republice a na Slovensku. AMCNI CE s okamžitou platností přebírá stanici od společnosti IKO Media Group. V České republice a na Slovensku přináší Film+ svým divákům rodinnou zábavu, filmová dramata, oblíbená klasická i současná díla. Díky poskytovatelům jako je například UPC, freeSAT, Digi TV, Skylink, Slovak Telekom a O2, i řadě menších operátorů, má Film+ významnou distribuční pozici.


Stanice má širokou diváckou obec a velkou sledovanost, zejména ve věkové skupině 45 až 54 let. Film+ vysílá 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

„Hlavním cílem u této akvizice je další posílení našeho portfolia stanic v České republice a na Slovensku” – uvedl Mike Moriarty, generální ředitel AMC Networks International – Central Europe. „Nedávno jsme v regionu střední a východní Evropy, včetně České republiky a Slovenska, spustili filmovou a seriálovou stanici AMC, která nabízí prémiový obsah, jako je seriál Fargo oceněný dvěma Zlatými Glóby a seriály z vlastní produkce AMC : PC Rebelové - Halt and Catch Fire a Zlom - The Divide. Přidáním stanice Film+ a s jejím kvalitním obsahem postaveným na oceňovaných zahraničních i domácích filmech, nabídneme distribučním partnerům silné a žánrově pestré portfolio filmových stanic“.

S Film+ překročí portfolio filmových stanic AMCNI-CE v České republice průměrný měsíční zásah 900.000 diváků*, přičemž další nárůst sledovanosti se očekává i v roce 2015.

„Díky této rozšířené nabídce filmových stanic budeme schopni lépe pokrýt potřeby místního trhu a oslovit co nejširší diváckou skupinu. Jak mladší diváky ve věku od 18 do 39 let s naší stanicí AMC, tak i velmi důležitou věkovou skupinu 45 až 54 let, na kterou právě cílí stanice Film +“ – dodal k akvizici Evžen Chlanda, Country Manager společnosti AMC Networks International – Central Europe.

*zdroj: Mediaresearch
##

O AMC Networks International – Central Europe

AMC Networks International – Central Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné portfolio AMCNI – Central Europe čítá 12 televizních stanic ve čtyřech žánrech: sport: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, Megamax, zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film Mánia, Film Café a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD, služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky Sundance Channel a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.


Ondřej Vácha, PR Manager


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/b8G7rC Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.01.2015 • Soutěž ASTRA Talent zná své vítěze
31.12.2014 • PF 2015
24.12.2014 • Šťastné a veselé Vánoce vám přeje satCentrum!
05.09.2014 • Telekom rozchodí technológie pod značkou Pôjdeto
14.07.2014 • Vyhlásenie k technickým problémom počas finále MS
15.05.2014 • RTVS: Bránime právo divákov na bezbariérový a bezplatný prístup k HD obsahu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist