Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 16:09:47   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

TV kanál Fishing and Hunting se stal nejlepší expozicí veletrhu For Fishing

  Autor: AXOCOM , e-mail: info@axocom.net Přidané: 17.02.2015Specializovaný televizní kanál Fishing and Hunting se stal nejlepším vystavujícím uplynulého rybářského veletrhu For Fishing. Expozice, které vévodil vůbec prvně v ČR představený rybářský simulátor, získala cenu od pořadatelů veletrhu.


„Stánek Fishing and Hunting zaujal jak svým designem, tak celkovou náplní, proto byl oceněn jako nejlepší v rámci veletrhu For Fishing,“ poznamenal ředitel veletrhu Michal Sedláček ze společnosti ABF. S tím, že představený rybářský simulátor nabídl návštěvníkům jedinečný zážitek a přitáhl nemalou pozornost. Celková návštěvnost veletrhu přesáhla 25 tisíc návštěvníků.


Proč zamířil TV kanál na veletrh?

Přestože rybaření nepatří mezi zprofanované aktivity, má v ČR i na Slovensku širokou základnu příznivců. Podle statistik Českého a Moravského rybářského svazu je v tuzemsku celkem 320 tisíc registrovaných rybářů.

„Fishing and Hunting nabízí denně pořady o rybaření, lovení a trendech v této oblasti z celého světa, chtěli jsme, aby i osobní zážitek z veletrhu byl co nejautentičtější. Jedná se o náročné diváky, kteří ví, co chtějí a nepřesnost či neaktuální informace neprominou. Naopak díky lokálnímu programu připravovanému v tuzemsku, má stanice stabilní základnu diváků. Mnozí z nich jsou natolik houževnatí a zapálení, že v průběhu celého roku nakupují prostřednictvím TV shoppingu nejrůznější novinky a vychytávky,“ prozradila Erika Luzsicza, ředitelka společnosti Axocom, která TV kanál v ČR a na Slovensku již několik let zastupuje.

Čeští i slovenští diváci specializovaný kanál Fishing and Hunting naladí u všech významných operátorů, tedy například přes UPC na satelitu a kabelu, Skylinku či na O2 TV.

Rybářský veletrh For Fishing se konal v prostorách PVA Expo Praha od 12. do 15. února.


O AXOCOMu:

Společnost Axocom nabízí kompletní servis v oblasti televizního a video obsahu a mobilních aplikací v regionu střední a východní Evropy. Jejím cílem je pomoci klientům uvést na trh své produkty a služby, ať už jde o produkci a výrobu konkrétního video obsahu či stanovení kompletní programové skladby, její lokalizaci v regionu či vývoje chytrých aplikací. Mezi naše dlouhodobé klienty patří například společnost Viacom, která patří mezi globální lídry v oblasti televizního obsahu a vysílání. Axocom pro Viacom uvedla v České republice a na Slovensku kompletní programovou nabídku kanálů MTV, VH1 a Nickelodeon. V současnosti tyto značky nadále marketingově podporuje a supervizuje. Součástí portfolia Axocomu jsou i specializované kanály Film+, Fishing and Hunting a kanály z nabídky English Club TV. Součástí našeho portfolia je i britská mediální společnost A + E Networks, za kterou Axocom pro Českou republiku a Slovensko distribuuje kanály HISTORY a Crime + Investigation.


Tomáš Holý, Axocom, 17. 2. 2015


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/s63Ok5 Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.02.2015 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR dňa 10. 2. 2015
08.02.2015 • Zelená vlna RTVS patrí medzi najsťahovanejšie mobilné aplikácie
03.02.2015 • Stáž v České televizi je obrovskou zkušeností, shodují se studenti vysokých škol
28.01.2015 • Koprodukční filmy České televize ovládly Ceny české filmové kritiky ve všech kategoriích
27.01.2015 • Cena NEURON Prima ZOOM: 100 000 Kč pro nejlepší vědecké video – přihlaste se!
26.01.2015 • RTVS rokovala s cirkvami v spojitosti s referendom

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist