Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.07.2024 - 21:54:32   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Prima spustila aukci o pamětní medaili Dominika Haška a vstupenky na finále hokejového Mistrovství světa IIHF 2015

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 22.04.2015


Televize Prima přichází s další výjimečnou aukcí. Ve dnech 20. až 27. dubna bude možné prostřednictvím stránek Aukce.iPrima.cz získat pamětní medaili Dominika Haška i vstupenky na květnové finále Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 a osobní setkání s Dominikem Haškem. Výtěžek z aukce poputuje na konto Nadace Terezy Maxové dětem, s níž TV Prima spolupracuje od loňského roku.


Předmětem aukce je pamětní medaile označená číslem 1. Jde o nejhodnotnější medaili z omezeného počtu 300 kusů. "Zlatky váží 1/2 unce a zájemce o ně si bude muset připravit 25 000 Kč. Prvních 100 kusů jsme ručně číslovali na hraně, což ještě dál zvyšuje jejich hodnotu," uvádí Aleš Brix, obchodní ředitel České mincovny.

V aukci na zájemce čekají i dvě lukrativní vstupenky na květnové finále Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze, a rovněž setkání se samotným Dominikem Haškem v rámci jeho uvedení do hokejové Síně slávy.

"Je zajímavé, ale zároveň i zavazující mít svou vlastní pamětní medaili vyraženou Českou mincovnou. Svým způsobem je to pro mě určité ocenění především za celou mou hokejovou kariéru," uvedl k projektu Dominik Hašek.

"Velice nás potěšilo, že hokejová legenda, Dominik Hašek, nabídl naší nadaci podporu a do charitativní aukce věnoval unikátní zážitky i svou zlatou pamětní medaili. Věříme, že tyto atraktivní ceny nejen potěší, ale současně pomůžou změnit život k lepšímu mnoha dětem pod patronátem Nadace Terezy Maxové. Děkujeme i TV Prima, která se k této aktivitě připojila a spolu s námi konkrétně pomáhá tam, kde je to nejvíc třeba," uvedla ředitelka nadace, Terezie Sverdlinová.

Dominik Hašek se ve svých osmnácti letech stal nejmladším československým reprezentačním hokejovým brankářem. Po pádu totality odešel v roce 1990 do zámoří, kde dokázal prorazit se svým neobvyklým brankářským stylem a získat ty nejcennější trofeje, na které lze v NHL dosáhnout. Dvakrát získal Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče a dvakrát Cenu Lestera B. Pearsona pro nejlepšího hráče podle Hráčské asociace NHLPA. Šestkrát byl oceněn Vezinovou trofejí pro nejlepšího brankáře, dvakrát také získal William M. Jennings Trophy pro brankáře týmu, který obdržel v sezoně nejmenší počet branek. Stanley Cup měl nad hlavou dvakrát (v obou případech jako brankář Detroit Red Wings) a především se stal jedním ze strůjců legendárního českého tažení na olympijském turnaji v Naganu.

Aukce začala na adrese Aukce.iPrima.cz 20. dubna v 9 hodin a končí 27. dubna v 18 hodin.


Marie Fianová, Vedoucí PR a komunikace


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.04.2015 • V porotě SuperStar 2015 usednou Ondřej Soukup a Klára Vytisková!
22.04.2015 • Film Zatajené dopisy o experimentální škole pro romské děti získal cenu na Academia Film Olomouc
16.04.2015 • „Česká televize se vyvíjí dobrým směrem, pracuje ale v prostředí nadměrné regulace,“ říká mezinárodní audit veřejné služby
15.04.2015 • Pokračování nejúspěšnější kuchařky od TV Nova již brzy v prodeji!
14.04.2015 • Velká výstava, Krakonoš v HD, nové večerníčky i projekce po celé republice, Večerníček je na obrazovce 50 let
13.04.2015 • Tři patra plná českého filmu – Výstava Na film! od června do října v pražském Museu Montanelli

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist