Discovery posiluje středoevropský distribuční tým
Autor: Ewing PR , e-mail: info@ewingpr.cz Přidané: 19.05.2015
Společnost Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA), která je součástí skupiny Discovery Communications, největšího světového poskytovatele placeného televizního obsahu, oznámila, že jejím ředitelem distribuce pro střední Evropu byl jmenován Szymon Horaczuk.


Szymon Horaczuk bude podřízený Olgierdu Dobrzyńskému, oblastnímu řediteli pro střední Evropu. Bude odpovědný za realizaci distribuční strategie společnosti Discovery pro nejzajímavější portfolio placených televizních pořadů v regionu, které zahrnuje kanály zaměřené na faktografickou zábavu, životní styl a sport. Horaczuk nastoupil do varšavské pobočky 18. května a bude mít v kompetenci 4 národní trhy: Polsko, Maďarsko, Českou republiku a Slovensko.

„Rozhodli jsme se upravit strukturu distribučního týmu ve střední Evropě a soustředit odpovědnost do nově vytvořené funkce ředitele distribuce, který sídlí v Polsku. Pevně věřím, že tyto změny podpoří posilování naší pozice na trhu a pomohou rozvíjet mimořádné vztahy s našimi obchodními partnery, ve spolupráci s nimiž dodáváme jedinečné portfolio kanálů spolu se službami s přidanou hodnotou,“ říká Olgierd Dobrzyński.

Szymon Horaczuk má bohaté zkušenosti ze sektoru rychloobrátkového zboží. Působil mimo jiné ve společnostech Henkel Polsko a Procter & Gamble.


O společnosti Discovery Networks CEEMEA

Společnost Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je největším světovým poskytovatelem placeného televizního obsahu s kumulativním počtem diváků dosahujícím 3 miliardy ve více než 220 zemích a oblastech. Cílem společnosti Discovery je uspokojovat zvídavost diváků, stimulovat je a bavit obsahem špičkové kvality ve víc než 200 celosvětových televizních sítí, mezi nejvýznamnější z nichž patří Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery a Science a společné podniky OWN: Oprah Winfrey Network a Hub Network. Discovery je rovněž předním výrobcem vzdělávacích produktů a služeb pro školství, například oceňované série digitálních učebnic K-12, a významný hráč na digitálním trhu s rozmanitým internetovým portfoliem zahrnujícím mimo jiné Discovery Digital Networks. Ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe nabízí Discovery 16 kanálů s obsahem ve 20 místních jazycích, který sleduje na 504 milionů zákazníků (kumulativně) ve 109 zemích a oblastech.


Veronika Pešková, Ewing Public Relations, 19. 5. 2015

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/21764/discovery-posiluje-stredoevropsky-distribucni-tym/