Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 25.06.2021 - 09:35:40   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Nové webové stránky sportovního programu Galaxie sport

  Autor: PR Press Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 15.12.2006


Po delším období příprav byly 4. prosince spuštěny nové webové stránky sportovního programu Galaxie sport. Z původních internetových stránek Galaxie sport se stal komplexní zpravodajský portál ze světa sportu. Na známé adrese www.galaxie-sport.cz mohou diváci najít nejaktuálnější informace ze sportů vysílaných nejen na Galaxii sport. Na stránky se lze dostat i kliknutím na záložku SPORT na novém zpravodajském portálu www.nova.cz, který byl zpuštěn ke stejnému dni.


V Hradci Králové 15. prosince 2006 – Kompletní obměna designu a rozšíření obsahu bylo jedním z hlavních cílů aktualizace internetových stránek sportovního programu Galaxie sport. Dalším a velmi podstatným důvodem obměny byla věčná snaha ještě více zpřístupnit Galaxii sport nejen stávajícím divákům, ale také potenciálním předplatitelům a co nejširšímu spektru sportovních fanoušků.

Nové internetové stránky nabízejí sportovním fanouškům a divákům Galaxie sport kompletní zpravodajství ze světa sportu. Nechybí samozřejmě ani aktuální program, plány přenosů jednotlivých sportů, informace o možnostech příjmu Galaxie sport, ale také divácky velmi atraktivní diskusní fórum k jednotlivým zprávám.

Hlavní novinkou, kterou by diváci neměli přehlédnout, je možnost sledování aktuálních sportovních zpráv, tzv. Sportovního Expresu, přímo na našich internetových stránkách. Jak již bylo řečeno, stále se snažíme nabídnout divákovi Galaxie sport co nejvíce cest k našemu programu a věříme, že toto videozpravodajství je velkým krokem kupředu. Do budoucna počítáme s mnohem vyšším podílem právě těchto videozáznamů na našich internetových stránkách.

O dalších novinkách, které v současné době chystáme, budeme průběžně informovat. Doufáme, že diváci ocení modernější design, rozsáhlejší obsah a také velmi atraktivní možnost sledování videozáznamů přímo na našich webových stránkách.


Eva Novotná, tisková manažerka, Galaxie sport, s.r.o., 15.12.2006Doplnění redakce satCentrum:

Ze satelitu Galaxii sport můžeme naladit na třech orbitálních pozicích:

- v platformě Czechlink na satelitu Astra 3A, 23,5 st. východně na tr. 12,525 V, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR i SR je možnost uzavřít abonenci pro individuální příjemce u distributora karet Trade and Technology na jeden rok za cenu 1.190,- Kč, nebo na půl roku za 650,- Kč. Od 15.10.2006 mohou občané ČR a SR abonovat individuální příjem též na přístupovou kartu diGITALlink (distributorem je společnost GITAL) na jeden měsíc za cenu 200,- Kč, nebo na tři měsíce za 500,- Kč.

- v platformě UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,304 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PIDy 101, A-PID 111, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základní programové nabídky Rodina.

- v platformě DIGI TV na satelitu Intelsat 10-02, 1,0 st. západně na tr. 12,643 V, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 612, A-PID 845, v kódu Nagravision 2. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního programového balíku.


Úplné týdenní programové přehledy si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV Download.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.12.2006 • ČT zahájila vysílání EPG (elektronického programového průvodce)
11.12.2006 • Dnes začal prodej dvoutisícových kuponů na HBO [ 10 ]
29.11.2006 • Výměna karet Sky Link [ 11 ]
23.11.2006 • Možné problémy při sloučení české a maďarské verze filmového kanálu MGM [ 2 ]
16.10.2006 • Galaxie sport dostupná i na kartách diGITALlink
13.10.2006 • UPC zdarma přidává ke své digitální televizi UPC Direct interaktivní televizní hry [ 17 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist