Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 10:37:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Medzinárodná kampaň Telekomu dnes prichádza na Slovensko

  Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 24.06.2015
"Spájame ľudí v Európe" je headline novej mediálnej kampane, ktorú Telekom postupne prináša do dvanástich krajín Európy a v stredu 24. júna 2015 štartuje aj na Slovensku.


Ústredným prvkom spoločnej kampane je písmeno T predstavujúce most medzi jednotlivými krajinami. „Našou kampaňou chceme zvýšiť povedomie o skutočnosti, že práve Deutsche Telekom a jeho najmodernejšie technológie spájajú ľudí a jednotlivé trhy Európy," povedal Hans-Christian Schwingen, šéf stratégie značky a marketingovej komunikácie Deutsche Telekomu.

Jednotlivé krajiny symbolizujú známe architektonické pamiatky – v kampani je možné vidieť napríklad Pražský hrad, Námestie hrdinov v Budapešti, Brandenburskú bránu v Berlíne či Pulskú arénu v Chorvátsku. Zatiaľ čo televízny spot je (po vizuálnej stránke) identický pre všetky krajiny, printové verzie sa v jednotlivých krajinách líšia (nájdete ich tu: http://europe.telekom.com/die-kampagne/die-kampagne-home).

V slovenskej verzií dominuje Most SNP a Bratislavský hrad. Televízny spot nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=EaT_aAurlG8

Národné kampane prinášajú aj konkrétne produktové posolstvo - v prípade Slovak Telekomu je to možnosť volať s paušálmi Happy v zahraničí bez starostí o vysokú faktúru. Paušály Happy totiž obsahujú voľné minúty aj pre prijaté volania v zahraničí.

Kampaň začala v máji v Macedónsku, Nemecku a Čiernej Hore. V lete nasledujú Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Maďarsko, Rakúsko, Rumunsko, Albánsko a Holandsko.

Hlavným cieľom kampane je podpora stratégie skupiny Deutsche Telekom – jej ambíciou je v najbližších rokoch stať sa jednotkou na telekomunikačnom trhu. „Do roku 2018 sa chceme stať lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb v Európe. Preto výrazne investujeme do moderných sieťových technológií a cezhraničnej infraštruktúry," povedala Claudia Nemat, členka predstavenstva Deutsche Telekomu zodpovedná za Európu a technológie.

Deutsche Telekom plánuje v najbližších troch rokoch investovať viac ako 6 miliárd eur do rozšírenia a skvalitnenia svojich európskych sietí. V spolupráci s jednotlivými národnými operátormi chce vybudovať integrovaný paneurópsky produkčný model. Podmienkou jeho úspešného spustenia je dokončená IP transformácia na všetkých trhoch - Slovak Telekom úspešne zvládol tento náročný proces ako druhý operátor v rámci skupiny už v roku 2014.

Paneurópska sieť prinesie zákazníkom množstvo výhod. Najdôležitejšou z nich je výrazné skrátenie času potrebného na uvedenie nových produktov na trh, zrýchlenie inovácií a spoločné produktové portfólio prispôsobené lokálnym požiadavkám a špecifikám konkrétneho trhu.

Viac o medzinárodnej kampani Telekomu nájdete na www.telekom.com/europe.


Martin Vidan, hovorca pre korporátne záležitosti, Slovak Telekom


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.06.2015 • Projekt KineDok se představí i na 50. ročníku MFF Karlovy Vary
23.06.2015 • První podání: Nová sekce MFF Karlovy Vary představí tvorbu deseti nadějí evropského filmu
23.06.2015 • Praha bude hostit největší setkání veřejnoprávních médií v Evropě
22.06.2015 • Česká televize bude soutěžit o Křišťálový globus - Vary si vybraly osmnáct koprodukčních filmů
19.06.2015 • RTVS posilňuje medzinárodnú spoluprácu s krajinami V4 [ 1 ]
19.06.2015 • Filmový festival se odehraje i v České televizi: oceňované snímky, filmové hvězdy a nový Vynález zkázy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist