Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 05:50:19   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Discovery Communications je nově jediným vlastníkem Eurosportu

  Autor: Ewing PR , e-mail: info@ewingpr.cz Přidané: 23.07.2015


Společnost Discovery Communications získala plné vlastnictví Eurosportu, který je nejvýznamnější skupinou sportovních kanálů v Evropě a Asii. Společnost již měla v Eurosportu kontrolní podíl, zbylých 49 % odkoupilo Discovery Communications od skupiny TF1 dnes, a to za 491 milionů euro. Odkup zbývajícího podílu byl už součástí dohody z roku 2012.


Od loňského května Discovery a Eurosport odvysílaly přes 7 500 hodin sportovních přenosů, z toho více než 3 000 hodin živě. Svým divákům nabízí ty nejzajímavější sportovní události, jako je Liga mistrů, Moto GP či Wimbledon. Pro období 2018-2024 získaly práva na vysílání Olympijských her.


O společnosti Eurosport Group

Společnost Eurosport Group je největší evropskou televizní společností zaměřenou na sport. Je součástí skupiny Discovery Communications, která je největším světovým poskytovatelem placeného televizního vysílání. Eurosport usiluje o zprostředkování sportovních zážitků co nejucelenějším způsobem pomocí atraktivního obsahu a technických inovací. Jeho kumulativní počet diváků dosahuje 222 milionů v 91 zemích Evropy, jihovýchodní Asie, Afriky a Blízkého východu. Hlavní kanál Eurosport je nejsledovanějším celoevropským televizním kanálem, který každoročně vysílá přes 5000 hodin živých sportovních přenosů 137 milionům domácností v 54 zemích a poskytuje odborný komentář ve 20 jazycích. Eurosport.com je nejnavštěvovanějším evropským sportovním zpravodajským internetovým serverem, kam měsíčně zavítá na 23 milionů návštěvníků. Eurosport Events je divize specializovaná na organizaci a propagaci mezinárodních sportovních událostí. Další informace naleznete na adrese corporate.eurosport.com.


O společnosti Discovery Communications

Společnost Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je největším světovým poskytovatelem placeného televizního obsahu s kumulativním počtem diváků dosahujícím téměř 3 miliard ve více než 220 zemích a oblastech. Již 30 let je cílem společnosti Discovery uspokojovat zvídavost diváků a bavit je obsahem špičkové kvality prostřednictvím svých celosvětových televizních sítí, mezi nejvýznamnější z nichž patří Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery, Science a Turbo/Velocity a společný podnik OWN: Oprah Winfrey Network. Discovery rovněž ovládá Eurosport, přední mezinárodní televizní skupinu zaměřenou na sport, která působí v Evropě a jihovýchodní Asii. Discovery je také předním výrobcem vzdělávacích produktů a služeb pro školství, například oceňované série digitálních učebnic K-12, a významný hráč na digitálním trhu s rozmanitým internetovým portfoliem zahrnujícím mimo jiné Discovery Digital Networks. Další informace naleznete na www.discoverycommunications.com.


Foto: předseda MOV Thomas Bach a David Zaslav, prezident a generální ředitel společnosti Discovery Communications

Veronika Pešková, Ewing Public Relations, 23. 7. 2015


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.07.2015 • Ultra HD: Sky Deutschland si objednává další kapacity na družicích Astra 1
29.06.2015 • Společnost Discovery získala veškerá vysílací práva na olympijské hry
18.06.2015 • SES umožní testy Ultra-HD v Severní Americe
19.05.2015 • Discovery posiluje středoevropský distribuční tým
18.05.2015 • Nové satelity společnosti Eutelsat v letech 2015 až 2017
23.03.2015 • Společnost SES zvyšuje svůj dosah - celosvětově slouží 312 milionům TV domácností, 1,1 miliardě lidí

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist