Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.04.2024 - 19:21:13   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Discovery Networks má nového ředitele marketingu pro střední Evropu - Macieje Tkacze

  Autor: Ewing PR , e-mail: info@ewingpr.cz Přidané: 07.10.2015


Společnost Discovery Networks CEEMEA (střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika), divize společnosti Discovery Communications, největšího poskytovatele placeného televizního obsahu na světě, jmenovala Macieje Tkacze ředitelem marketingu pro střední Evropu. Tkacz stanul v čele integrovaného komunikačnímu týmu pro sloučené portfolio kanálů Discovery a Eurosport letos v září. Jeho přímým nadřízeným je Olgierd Dobrzyński, oblastní manažer společností Discovery a Eurosport pro střední Evropu.


V nově vytvořené funkci bude Maciej Tkacz řídit marketingové a komunikační strategie v regionu a podporovat rozvoj hlavních značek včetně Discovery Channel, TLC a Eurosport. Bude odpovědný za veškerou marketingovou komunikaci, propagaci ve vysílání, digitální a B2B aktivity s 360° přístupem.

„Vytvořením nové pozice vedoucího marketingu pro střední Evropu jsme chtěli zajistit komplexní přístup ke komunikaci a spolupráci s obchodními partnery. Jsme přesvědčeni, že Maciej Tkacz přinese svěží pohled na naše obchodní aktivity a přispěje k dalšímu rozvoji našich značek na polském, maďarském, českém a slovenském trhu,“ říká Olgierd Dobrzyński, viceprezident a oblastní ředitel pro střední Evropu společnosti Discovery Networks CEEMEA & Eurosport.

Maciej Tkacz má 14 let zkušeností z managementu v oblasti rychloobrátkového spotřebního zboží (Procter & Gamble), kde byl odpovědný za 50 trhů v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě.


O společnosti Discovery Communications CEEMEA:

Společnost Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je největším světovým poskytovatelem placeného televizního obsahu s kumulativním počtem diváků dosahujícím 2,7 miliardy ve více než 220 zemích a oblastech. Cílem společnosti Discovery je uspokojovat zvídavost diváků, stimulovat je a bavit vysoce kvalitním obsahem v rámci více než 200 celosvětových televizních sítí, mezi nejvýznamnější z nich patří Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery a Science, v USA také prostřednictvím joint venture OWN: Oprah Winfrey Network a The Hub. Discovery rovněž náleží Eurosport International, přední zábavní skupina zaměřená na sport, včetně šesti placených televizních kanálů v Evropě a Asii. Ve 105 zemích a oblastech střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky dosahuje 12 značek Discovery s pořady lokalizovanými do 19 jazyků kumulativně 261 milionů předplatitelů. Discovery je také předním výrobcem vzdělávacích produktů a služeb pro školství, například oceňované série digitálních učebnic K-12, kterou připravuje divize Discovery Education. Vlastní a provozuje také diverzifikované portfolio služeb digitálních médií včetně Discovery Digital Networks. Další informace naleznete na www.discoverycommunications.com.


Veronika Pešková, Ewing Public Relations


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
10.09.2015 • VoD i přes satelit? SES představí inovativní platformu
27.08.2015 • Multimania bude vysílat volně - od 1. 9. do 25. 9. 2015
26.08.2015 • Ariane: Eutelsat 8 West B a Intelsat 34 na orbitě
23.07.2015 • Discovery Communications je nově jediným vlastníkem Eurosportu
16.07.2015 • Ultra HD: Sky Deutschland si objednává další kapacity na družicích Astra 1
29.06.2015 • Společnost Discovery získala veškerá vysílací práva na olympijské hry

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist