Discovery Networks má nového ředitele marketingu pro střední Evropu - Macieje Tkacze
Autor: Ewing PR , e-mail: info@ewingpr.cz Přidané: 07.10.2015
Společnost Discovery Networks CEEMEA (střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika), divize společnosti Discovery Communications, největšího poskytovatele placeného televizního obsahu na světě, jmenovala Macieje Tkacze ředitelem marketingu pro střední Evropu. Tkacz stanul v čele integrovaného komunikačnímu týmu pro sloučené portfolio kanálů Discovery a Eurosport letos v září. Jeho přímým nadřízeným je Olgierd Dobrzyński, oblastní manažer společností Discovery a Eurosport pro střední Evropu.


V nově vytvořené funkci bude Maciej Tkacz řídit marketingové a komunikační strategie v regionu a podporovat rozvoj hlavních značek včetně Discovery Channel, TLC a Eurosport. Bude odpovědný za veškerou marketingovou komunikaci, propagaci ve vysílání, digitální a B2B aktivity s 360° přístupem.

„Vytvořením nové pozice vedoucího marketingu pro střední Evropu jsme chtěli zajistit komplexní přístup ke komunikaci a spolupráci s obchodními partnery. Jsme přesvědčeni, že Maciej Tkacz přinese svěží pohled na naše obchodní aktivity a přispěje k dalšímu rozvoji našich značek na polském, maďarském, českém a slovenském trhu,“ říká Olgierd Dobrzyński, viceprezident a oblastní ředitel pro střední Evropu společnosti Discovery Networks CEEMEA & Eurosport.

Maciej Tkacz má 14 let zkušeností z managementu v oblasti rychloobrátkového spotřebního zboží (Procter & Gamble), kde byl odpovědný za 50 trhů v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě.


O společnosti Discovery Communications CEEMEA:

Společnost Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je největším světovým poskytovatelem placeného televizního obsahu s kumulativním počtem diváků dosahujícím 2,7 miliardy ve více než 220 zemích a oblastech. Cílem společnosti Discovery je uspokojovat zvídavost diváků, stimulovat je a bavit vysoce kvalitním obsahem v rámci více než 200 celosvětových televizních sítí, mezi nejvýznamnější z nich patří Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery a Science, v USA také prostřednictvím joint venture OWN: Oprah Winfrey Network a The Hub. Discovery rovněž náleží Eurosport International, přední zábavní skupina zaměřená na sport, včetně šesti placených televizních kanálů v Evropě a Asii. Ve 105 zemích a oblastech střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky dosahuje 12 značek Discovery s pořady lokalizovanými do 19 jazyků kumulativně 261 milionů předplatitelů. Discovery je také předním výrobcem vzdělávacích produktů a služeb pro školství, například oceňované série digitálních učebnic K-12, kterou připravuje divize Discovery Education. Vlastní a provozuje také diverzifikované portfolio služeb digitálních médií včetně Discovery Digital Networks. Další informace naleznete na www.discoverycommunications.com.


Veronika Pešková, Ewing Public Relations

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/22302/discovery-networks-ma-noveho-reditele-marketingu-pro-stredni-evropu-macieje-tkacze/