Jesenná akcia s Plustelkou a Viasatom
Autor: Towerhome , e-mail: info@plustelka.sk Přidané: 10.11.2015


Jeseň s Plustelkou a Viasatom pokračuje. Aj počas novembra čaká na zákazníkov zľava až 30 EUR pri nákupe nového koncového zariadenia Plustelka.


Každý nový zákazník Plustelky, ktorý sa teraz rozhodne pre Plustelku, môže ušetriť 30 EUR z koncovej ceny pri objednaní Zircon T3000HD Plustelka alebo 15 EUR z koncovej ceny pri objednaní bezkartového modulu Plustelka SMIT alebo Strong, ak si objedná zároveň platenú ponuku minimálne na 3 mesiace. Akcia platí do 30.11.2015 alebo do vyčerpania zásob. Ponuku je možné využiť u zmluvných predajcov Plustelky, u ktorých je potrebné aj zariadenie bezplatne zaregistrovať.


Zároveň všetci existujúci zákazníci Plustelky a Viasatu boli zaradení do zlosovania o atraktívne ceny a v uplynulých dňoch bolo vylosovaných 6 šťastných výhercov.

1. cena – smart televízor LG 42LF580V s uhlopriečkou 107 cm vhodný pre Plustelku s DVB-T2/S2 tunerom, HbbTV a Wifi získal Milan Smolka z Jatova.

2. - 6. cena - ročné predplatné služby Plustelka štandard aktivované na koncovom zariadení Plustelky získali Ladislav Puzder z Košíc, Miroslav Konečný z Pavloviec, Ladislav Kuna z Galanty, Marcel Palansky z Bukovca pri Myjave a Miloš Hatala z Nových Zámkov.

Viac informácií o ponuke na www.plustelka.sk na infolinke 0650 44 44 00 alebo u predajcov s anténovou a satelitnou technikou.


O spoločnosti Towerhome

Towerhome, a,s, je dcérskou spoločnosťou Towercom a,s a poskytuje telekomunikačné produkty a služby koncovým zákazníkom. Spoločnosť je prevádzkovateľom televíznej terestriálnej a satelitnej platformy Plustelka, ktorú technologicky zabezpečuje Towercom. Podmienky poskytovania služby Plustelka sú uvedené na www.plustelka.sk


O spoločnosti Towercom,a.s., www.towercom.sk

Towercom, a.s. je obchodná spoločnosť poskytujúca služby spojené s prevádzkovaním siete rozhlasových a televíznych vysielačov a prevádzačov, terestriálneho digitálneho vysielania v systéme DVB-T ako aj digitálneho satelitného vysielania a distribúcie modulácie. K zákazníkom Towercomu patria najvýznamnejšie slovenské a české televízne a rozhlasové stanice, prevádzkovatelia GSM/UMTS sietí, významní poskytovatelia telekomunikačných služieb, štátne inštitúcie a mnoho ďalších korporácií.Towercom, a.s. je poskytovateľom prístupu k vysielaniu programových služieb pod názvom Voľná telka. Aktivovaná karta Voľnej telky je technický prostriedok na zabezpečenie príjmu tých televíznych programových služieb slovenských vysielateľov, ktorých šírenie prostredníctvom satelitu zabezpečuje Towercom, a.s.

Jediným vlastníkom akcií spoločnosti Towercom, a.s. je skupina infraštruktúrnych fondov Macquarie Infrastructure Funds, ktorá patrí medzi významných správcov svetových aktív.


Bratislava, 10. november 2015, Michal Šuran, marketingový manažér, Towerhome

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/22435/jesenna-akcia-s-plustelkou-a-viasatom/