JOJ Cinema pribudne do ponuky operátora UPC
Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 22.06.2016
V piatok 1. júla pribudne JOJ Cinema - siedma stanica televíznej skupiny JOJ - do portfolia spoločnosti UPC, najväčšieho poskytovateľa platených televíznych služieb na slovenskom i českom trhu. JOJ Cinema bude v HD kvalite zaradená do základného programového balíčka UPC, t.z. do zoznamu staníc vysielaných vo všetkých programových ponukách digitálnej televízie spoločnosti UPC.


„JOJ Cinema HD spustíme pre našich 360 000 televíznych zákazníkov, a to bez reklám a s možnosťou sedemdňového spätného vzhliadnutia. Navyše, od jesene zaradíme do TV archívu približne stovku titulov z jej produkcie,“ hovorí Jan Kohout, marketingový riaditeľ UPC.

„Program JOJ Cinema sa teší veľkej popularite divákov. Na našom území je najsledovanejšou platenou filmovou stanicou, čo nás len utvrdzuje v tom, že ide o divácky veľmi atraktívny projekt. Teraz už môžeme filmovým fanúšikom ponúknuť stanicu JOJ Cinema - predovšetkým kvalitný výber filmov a reklamou nerušené zážitky počas sledovania - aj prostredníctvom najväčšieho káblového operátora na českom a slovenskom trhu,“ zdôrazňuje hlavné benefity pre diváky Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

„Sme radi, že sa nám podarilo naviazať spoluprácu s najväčším káblovým operátorom na českom trhu. Veríme, že u filmových fanúšikov a predplatiteľov digitálnej káblovej ponuky UPC bude mať táto stanica rovnaký úspech, aký zaznamenávame aj u iných operátorov v oboch krajinách,“ hovorí Erika Luzsicza, konateľka spoločnosti AXOCOM, ktorá pre JOJ Group exkluzívne distribuuje televíziu JOJ Cinema v Českej republike i na Slovensku.

Filmová stanica JOJ Cinema odštartovala svoje vysielanie v polovici júna 2015 ako televízia pre český a slovenský trh. Dnešným dňom je dostupná v ponuke operátorov Skylink, Slovak Telekom, Digi Slovakia, Towercom, Slovanet, Orange Slovensko, ANTIK Telecom, CentroNet, O2 Czech Republic, T-Mobile Czech Republic a ďalší. Z merania sledovanosti u vybraných IPTV operátorov vyplýva, že JOJ Cinema poráža aj dlhodobo etablované filmové stanice v Česku či na Slovensku.


PR TV JOJ

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/23387/joj-cinema-pribudne-do-ponuky-operatora-upc/