freeSAT uvadza aplikaciu Stingray Music
Autor: mediamedia , e-mail: info@mediamedia.sk Přidané: 29.09.2016
freeSAT a Stingray Digital Group uvádzajú novú mobilnú aplikáciu Stingray Music. Bezplatne ju budú mať k dispozícii všetci zákazníci freeSAT-u na Slovensku i v Česku, ktorí majú predplatené balíky freeSAT medium HD alebo freeSAT plus HD. Aplikácia ponúka 10 hudobných kanálov, ktoré si milovníci hudby môžu vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek na platformách Android a iOS.


„Je pre nás veľkou cťou spustiť mobilnú aplikáciu Stingray Music v spolupráci so Stingray,“ povedal Jim Helfgott, viceprezident UPC DTH S.à r.l. pre marketing a obchod. „Stále sa snažíme vydávať nové produkty, aby sme potešili našich zákazníkov. Zaradením mobilnej aplikácie Stingray Music im môžeme ponúknuť ten najlepší hudobný zážitok. Stingray prináša kompletnú ponuku, z ktorej si každý milovník hudby môže vybrať podľa svojej nálady či štýlu.“

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť našu mobilnú aplikáciu Stingray Music všetkým zákazníkom freeSAT-u,“ povedal Mathieu Péloquin, senior viceprezident pre marketing a komunikáciu skupiny Stingray. „Už od svojho spustenia mobilná aplikácia Stingray Music dokázala, že je nevyhnutnosťou pre poslucháčov, ktorí chcú neustály prístup k milovanej hudbe a ktorí chcú objavovať nové, vzrušujúce hudobné obzory. Náš tím vytvoril produkt, ktorý na trhu nemá obdobu. Len mobilná aplikácia Stingray Music ponúka poslucháčsky zážitok, vytvorený hudobnými expertmi pre každú chvíľu, miesto i náladu.“


Mobilná aplikácia Stingray Music: Bez reklám. Len skvelá hudba!

• Mobilná aplikácia Stingray Music je pridružená služba k audio kanálom Stingray Music, ktoré sú dostupné cez poskytovateľov platenej televízie. Služba je bez reklám.

• Používatelia môžu po stiahnutí aplikácie počúvať rovnakú zostavu kanálov, akú si vychutnávajú doma; kdekoľvek a kedykoľvek chcú.

• Každý z kanálov Stingray Music starostlivo spravuje jeden zo 100 skúsených hudobných dramaturgov.

• Počúvať možno piesne všetkých žánrov vrátane rocku, popu, jazzu či klasickej hudby od miestnych i medzinárodných hviezd ako sú Ariana Grande, Ed Sheeran, Coldplay a Avicii.


Okrem prenosných zariadení je služba dostupná aj v televíznej ponuke freeSAT. Zákazníci s predplatenými balíkmi freeSAT medium HD a freeSAT plus HD nájdu desať kanálov Stingray Music na pozíciách 200 až 209*.

* na MPEG-4 kompatibilných prijímačoch


Pre viac informácií navštívte: http://sk.freesattv.tv/stingray;

odkaz na iTunes: https://itunes.apple.com/ca/app/galaxie-mobile/id420661098?mt=8;

odkaz na Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stingray.galaxie.android;

dalšie informácie, vrátane obrázkov produktu, nájdete v našej multimediálnej knižnici: https://brandfolder.com/stingray.


O spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je kvalitný poskytovateľ satelitných televíznych služieb so sídlom v Luxemburgu, európskom centre satelitných služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku. Jeho službu Direct-to-Home (DTH), ktorá je známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT na slovenskom a českom trhu a ako Focus Sat v Rumunsku, využíva 831 378 zákazníkov. UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom oceňovanú zákaznícku podporu a vynikajúcu kvalitu signálu, vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. UPC DTH S.à r.l. je súčasťou Liberty Global plc.


Miloslav Surgoš, PR Manager, mediamedia

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/23763/freesat-uvadza-aplikaciu-stingray-music/