Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 12:55:15   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Technika | Články
 

Skylink Live TV a nový satelitní přijímač Samsung EVO-S

  Autor: M7 Group/Skylink/PRAM , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 01.10.2016


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o zahájení maloobchodního prodeje nového hybridního satelitního přijímače Samsung EVO-S. Navazujeme na TZ ze dne 12. 9. 2016, ve které jsme informovali o spuštění nové služby pro zákazníky Skylinku – Skylink Live TV, díky které mohou sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti, přehrávat pořady zpětně z archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny Banaxi.


V pátek 7. 10. 2016 se navíc do maloobchodního prodeje dostane také nový HD satelitní přijímač Samsung EVO-S. Tento hybridní přijímač, který pro Skylink vyvinula firma Samsung, je určen všem novým i současným zákazníkům Skylinku, kteří si pořizují HD satelitní přijímač a vedle sledování satelitní televize chtějí také naplno využít nové funkce a možnosti služby Skylink Live TV.

Přijímač umožňuje zároveň sledovat a nahrávat až dva další pořady, používat mobilní telefon či tablet jako chytrý ovladač, libovolně střídat zařízení při sledování pořadu, přerušovat a spouštět vysílání bez ztráty děje anebo získávat více informací díky rozšířenému programovému průvodci.

Zároveň informujeme zákazníky Skylinku, že dne 29. 9. 2016 byla vydána aktualizovaná verze aplikace Skylink Live TV (3.6), která přináší další vylepšení služby – vyšší rozlišení obrazu při sledování živých streamů i pořadů přehrávaných z archívu, plnou podporu prohlížečů Google Chrome, Mozzilla Firefox a Internet Explorer a podporu prohlížeče Safari s plug-inem Microsoft Silverlight. Používání této aktualizované verze aplikace je nezbytné zejména pro majitele nových přijímačů Samsung EVO-S, neboť s původní verzí aplikace by jednotlivá zařízení při používání služby Skylink Live TV nemusela pracovat korektně.

Samsung EVO-S je nový satelitní přijímač, který vyvinula firma SAMSUNG speciálně pro satelitní platformu Skylink. Přijímač je určen všem novým i stávajícím zákazníkům Skylinku, kteří si pořizují nový HD přijímač, ale zejména těm, kteří chtějí vedle standardního příjmu satelitní televize používat novou službu Skylink Live TV.


Základní parametry přijímače:

- Integrovaná dekódovací karta Skylink – na rozdíl od jiných satelitních přijímačů má tento přijímač již vloženou dekódovací kartu Skylink. Její jedenáctimístné číslo najdete na samolepce na spodní straně přijímače, nebo jej můžete zobrazit na televizoru prostřednictvím menu přijímače.

- HD satelitní přijímač – přijímač umožňuje satelitní příjem všech programů Skylink (tedy i programů v HD rozlišení, resp. ve formátu MPEG-4).

- FastScan – přijímač je vybaven funkcí pro automatické ladění a uspořádání programů.

- Hybridní satelitní přijímač – vedle standardního příjmu satelitní televize Skylink umožňuje navíc i připojení k internetu a tím využití dalších služeb na televizním přijímači – zejména nové služby Skylink Live TV.

- EPG – v případě připojení přijímače k internetu je automaticky k dispozici rozšířené EPG (rozšířený popis programu + obrázky).

- Dvou tunerový přijímač – díky dvěma vestavěným satelitním tunerům v přijímači můžete nahrávat dva kódované HD (SD) programy ze dvou různých frekvencí (transpondérů) současně a třetí kódovaný HD (SD) program sledovat (ten samozřejmě musí být z jednoho ze dvou transpondérů, ze kterých je nahrávaný program). Nahrávání lze uskutečnit na pevný disk (s kapacitou min. 250 GB) připojený do portu USB 2.0 na zadním panelu přístroje. Přehrávání je pak možné jen na stejném přijímači. Časovač je pohodlně nastavitelný z EPG přijímače, ale i ostatních zařízení stejného uživatele (PC, tablety, chytré telefony).

- Pause – funkce umožňující pozastavení a pozdější spuštění programu.

- Jednotné ovládání – přijímač i všechna zařízení přihlášená k jednomu zákaznickému účtu služby Skylink Live TV používají jednotný software pro snadnou obsluhu.

- Rodičovský zámek s možností nastavení věkového omezení.

- Automatická aktualizace nových verzí obslužného programu.


Maloobchodní prodej bude zahájen 7. října 2016, a to prostřednictvím sítě prodejců satelitní techniky.
Doporučená maloobchodní cena přijímače je 3.390 Kč / 124,80 EUR (včetně DPH).

Další informace o satelitním přijímači Samsung EVO-S najdete na http://www.skylink.cz/samsung-evo-s


PR M7 Group S.A.; Marek Němec, Account Manager, PRAM Consulting


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.09.2016 • Eurosport VR představila poprvé v historii speciální video záběry z cyklistické Vuelty
05.08.2016 • Od pásma Ku k pásmu Ka - větší šířka pásma pro satelitní televizi
22.05.2016 • EVOLVEO Omega T2 - multimediální HD DVB-T2 rekordér s podporou H.265/HEVC
16.04.2016 • Chystáte se kupovat novou televizi DVB-T2? Buďte obezřetní
06.04.2016 • Seznamte se: Satelitní přijímač pro abonenty FLIX TV [ 1 ]
02.04.2016 • Den internetu "z oblaků" u nás Den ptactva jen tak brzy nenahradí...

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist