FLIX TV představuje nový FlixBox HEVC
Autor: FLIX TV , e-mail: info@flixtv.cz Přidané: 23.11.2016
Český satelitní poskytovatel FLIX TV začal distribuovat svůj nový originální přijímač FlixBox HEVC. Nový přijímač je vybaven hned několika novinkami – integrovanou WiFi, konektorem RJ-45 pro zapojení UTP kabelu a také je připraven pro nový úsporný kodek H.265 HEVC.


Pro FlixBox HEVC byl vyvinut zcela nový software, který oproti softwaru od původního FlixBoxu obsahuje několik prvků FLIX TV, jako například logo v grafice a informační liště. Konečnému zákazníkovi pak tento nový box přinese lepší kvalitu obrazu a zvuku a umožní řadu technických výhod do budoucna. Operátor je tak připraven na případný přechod na úspornější kompresní formát obrazu H.265 HEVC. Ušetřená kapacita může přinést nové programy, případně upgrade některých stanic do HD rozlišení.

K novým instalacím je standardně dodávána již tato novinka, FlixBox HEVC. Stávající klienti se v nejbližších měsících dočkají bezplatné výměny za nový, samozřejmě po předchozím avizu.

FLIX TV aktuálně nabízí 32 HD programů pro všechny zákazníky v České republice.

Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma. Noví předplatitelé FLIX TV tak získají nejen další, zajímavý sportovní kanál v Lepší TV, ale nebude je stát nic ani instalace.

Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:

• Dobrá TV (65 programů) za 299 Kč/měsíčně,
• Lepší TV (86 programů) za 399 Kč/měsíčně,
• HBO MaxPak za 279 Kč/měsíčně a
• Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč/měsíčně

FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z celé České republiky na telefonním čísle 222 700 807. Každá objednávka může být ale také zadána on-line prostřednictvím internetového obchodu na www.flixtv.cz, a to bez časového omezení. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


O FLIX TV:

FLIX TV s.r.o. je nový poskytovatel satelitní televize na Českém trhu. Spolupracuje se silnou telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice EUTELSAT 16A na pozici 16° východně. Ověřená technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než 12 milionům domácností po celé Evropě. Naše nabídka je sestavena tak, aby oslovila co nejširší spektrum zákazníků. FLIX TV nabízí pestré kombinace zábavných TV programů všech žánrů s chytrým výběrem. Seznam kanálů FLIX TV byl navržen tak, aby poskytl různé možnosti pro každého člena rodiny od každodenního zpravodajství k filmům a sportovním kanálům, až k těm nejroztomilejším dětským pořadům. Našim klientům nabízíme jednoduchost a důvěryhodnost.

Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice. V dohledné době plánujeme naše služby poskytovat také klientům na Slovensku.


Ing. Klára Obořilová, marketing and content manager, FLIX TV, 23. 11. 2016

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24005/flix-tv-predstavuje-novy-flixbox-hevc/