RAMMSTEIN boří česká kina
Autor: ATLANTIS entertainment CZ , e-mail: atlantis@telecom.cz Přidané: 09.01.2017
Po té co v rekordním čase vyprodali dvakrát za sebou open air koncert v pražském Edenu, vyprodává kapela RAMMSTEIN se svým projektem RAMMSTEIN IN AMERIKA česká kina. Premiéra stanovená symbolicky na pátek 13. 1. 2017 dosahuje neuvěřitelných předprodejů a jednotlivá kina řeší jak přidat další představení aby vyhověla poptávce fanoušků.


Síť multiplexů CINESTAR otevírá další sály, Pražská Lucerna přidala sobotní odpolední projekci, Českobudějovické kino KOTVA Plzeňská Beseda a kino CENTRAL Hradec Králové přidávají další noční představení. Beznadějně vyprodané Brno otevírá další představení v kině SCALA. "Snažíme se maximálně uspokojit poptávku fanoušků", říká zástupce distributora Klara Beverly.

"Po dvou vyprodaných představeních v Pražském kině LUCERNA (na čtvrteční premiéru míří členové fanclubu RAMMSTEIN i členové legendárního HARLEY DAVIDSON CLUB PRAHA) jsme s kapelou vyjednali i možnost dalších přidaných představení na sobotu 14. 1. 2017. U kin, která jsou již pevně naprogramovaná jinými tituly se snažíme dohodnout maximální zkrácení přestávky mezi dokumentem o historii kapely a záznamem koncertu z New Yorku tak, aby bylo možné přidat noční. Zájmem o RAMMSTEIN IN AMERIKA jsme velmi příjemně překvapeni a snažíme se každému kinu vyjít vstříc. Nevím, jestli dokážeme rekordní návštěvnost za jeden večer, ale to není podstatné. Jde především o fanoušky kapely.
Vítejte u RAMMSTEIN, vítejte IN AMERIKA,"
říká Beverly.

RAMMSTEIN IN AMERIKA je unikátním filmovým dokumentem o historii kapely, která jako jediná (německy zpívající) dosáhla obrovského úspěchu na druhé straně Atlantiku. Po malé přestávce je dokument doplněn záznamem legendárního koncertu RAMMSTEIN v Madison Square Garden v New Yorku.

Informace o kinech která film hrají na www.rammsteinvkinech.cz.


Klara Beverly, ATLANTIS Entertainment CZ

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24163/rammstein-bori-ceska-kina/