Skupina Nova a slovenský operátor UPC sa dohodli na distribúcii NOVA Sport 1 a 2 i NOVA International
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 17.01.2017
Skupina Nova a slovenský operátor UPC sa dohodli na základných podmienkach distribúcie prémiových športových staníc NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 a stanice NOVA International na Slovensku. Nové programy zaradí slovenská UPC do svojej ponuky v noci zo 16. januára na 17. januára 2017.


„Zaradenie staníc NOVA Sport a NOVA International do ponuky slovenského operátora UPC je v súlade s našou stratégiou ponúknuť obľúbené relácie a formáty českej TV Nova čo najväčšiemu počtu slovenských domácností. Som rád, že sme sa s UPC dohodli na ich distribúcii,“ uviedol Christoph Mainusch, konateľ a generálny riaditeľ skupiny Nova.

Športoví fanúšikovia určite ocenia exkluzívne prenosy z najlepších súťaží sveta. Na NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 sa môžu tešiť napríklad na pravidelnú dávku futbalových zápasov UEFA Európskej ligy, oba anglické poháre - FA Cup a EFL Cup, NBA, NHL alebo UFC. Neprídu ani o najlepšie turnaje roka v šípkach vrátane Premier League Darts, tenisový Wimbledon, juhoamerickú kvalifikáciu na Majstrovstvá sveta vo futbale s hviezdnymi tímami Argentíny a Brazílie, vybrané golfové turnaje European Tour vrátane legendárneho The Open alebo preteky MotoGP.

„NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2, oba programy v špičkovej HD kvalite, doplnia atraktívnu športovú ponuku služieb BASIC a EXCLUSIVE a samozrejme aj športového balíčka SPORT,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC Česká a Slovenská republika. Na najnovších HD MediaBox sa programy objavia automaticky na pozíciách 211 a 212. „Všetkým klientom digitálnej televízie UPC posielame podrobné informácie o všetkých programových zmenách,“ doplnil Martin Miller.

Na NOVA International sa môžu slovenskí diváci tešiť napríklad na obľúbené seriály Ulica a Ordinácia v ružovej záhrade 2, na celý rad nových relácií, ktoré skupina Nova pripravuje, ako aj na pravidelné Televízne noviny a spravodajské a publicistické magazíny.


Jana Ondrejechová, Koordinátorka korporátneho PR, TV Nova

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24198/skupina-nova-a-slovensky-operator-upc-sa-dohodli-na-distribucii-nova-sport-1-a-2-i-nova-international/