Arena Sport programy pribudnú od dnes (1.2.) v programovej ponuke operátora Nej.cz
Autor: IFC Media TV , e-mail: info@ifcmedia.sk Přidané: 01.02.2017
Športové stanice Arena Sport, ktoré vysielajú na území Čiech a Slovenska pribudnú od 1.2. v programovej ponuke operátora Nej.cz. Najväčší priestor na športových programoch dostáva futbal v podobe národných líg, kde je možné sledovať aj výkony slovenských a českých futbalistov.


Okrem druhej najvyššej anglickej ligy Sky Bet majú možnosť televízni diváci sledovať aj prenosy z holandskej Eredevisie, ruskej Premier League, portugalskej NOS ligy, belgickej Jumpler Pro League. Tohtoročnou novinkou je zaradenie argentínskej Primera División, ktorú Medzinárodná federácia pre futbalovú históriu a štatistiku (IFFHS) za posledné dva roky 2014 a 2015 umiestnila na štvrté miesto.

Okrem futbalu má v programovej ponuke zastúpenie hokej, motoristický šport, tenis, hádzaná, basketbal, atletika a iné športy.

Arena Sport ponúka aj druhý najpopulárnejší šport ľadový hokej z najvyššej švédskej SHL.

Z motoristického športu sú pre celý rok pripravené automobilové preteky z amerických okruhov NASCAR v dvoch kategóriách Xfinity a Camping World Truck. Jedinečné súboje na mestských tratiach, to je elektrická Formula E.

Tenisoví priaznivci sa tešia na turnaje WTA okruhu a na konci sezóny spostredkuje Arena Sport mužský turnaj ATP 250 Valencia.

Zo športových hál ponúka televízia hádzanársku nadnárodnú SEHA ligu aj za účasti Tatrana Prešov, niekoľko vybraných stretnutí z prestížnej univerzitnej ligy NCAA a volejbalovú Extraligu žien a mužov.

Na obrazovky Arena Sport sa dostane tento rok aj svetová atletika v rámci EAA European a IAAF World mítingov.


Petra Szabová, IFC Media TV Distribution, 1. 2. 2017

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24272/arena-sport-programy-pribudnu-od-dnes-1-2-v-programovej-ponuke-operatora-nej-cz/