Během nadcházejícího víkendu FLIX TV zpřístupní pro své zákazníky zdarma kanál HBO 3
Autor: FLIX TV Přidané: 13.02.2017
FLIX TV ve spolupráci s HBO Europe připravila pro své diváky volné vysílání seriálového kanálu HBO 3, k příležitosti premiéry seriálu z originální HBO produkce – Sedmilhářky. Volné vysílání bude zpřístupněno všem divákům FLIX TV s aktivními kartami, 18. 2. od 6.00 hod do 21. 2. 2017, 6.00 hod.


Minisérie Sedmilhářky je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriarty, která obsadila první příčku prestižního žebříčku bestsellerů New York Times. Diváci FLIX TV se mohou těšit na komediální drama se skvělým obsazením.

Tím však atraktivní nabídka nekončí – příznivci FLIX TV si mohou užít kompletní maratony seriálů Počtyřech (Togetherness), Rozvod (Divorce) se Sarah Jesicou Parker, artovou minisérii Olive Kitteridge, poslední řadu Girls, či elegantní Mildred Pierce a především již zmiňovanou premiérovou epizodu očekávaného seriálu Sedmilhářky.

FLIX TV aktuálně nabízí 32 HD programů pro všechny zákazníky v České republice.

Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma. Navíc FLIX TV stále nabízí svým novým klientům buď 50% slevu na služby v prvním roce, nebo druhý set top box zdarma v případě kontraktu na 24 měsíců.


Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:

• Dobrá TV (65 programů) za 299 Kč/měsíčně,
• Lepší TV (86 programů) za 399 Kč/měsíčně,
• HBO MaxPak za 279 Kč/měsíčně a
• Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč/měsíčně

FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z celé České republiky na telefonním čísle 222 700 807. Každá objednávka může být ale také zadána on-line prostřednictvím internetového obchodu na www.flixtv.cz, a to bez časového omezení. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


O FLIX TV:

FLIX TV je nový poskytovatel satelitní televize na Českém trhu. Spolupracuje se silnou telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice EUTELSAT 16A na pozici 16° východně. Ověřená technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než 12 milionům domácností po celé Evropě. Naše nabídka je sestavena tak, aby oslovila co nejširší spektrum zákazníků. FLIX TV nabízí pestré kombinace zábavných TV programů všech žánrů s chytrým výběrem. Seznam kanálů FLIX TV byl navržen tak, aby poskytl různé možnosti pro každého člena rodiny od každodenního zpravodajství k filmům a sportovním kanálům, až k těm nejroztomilejším dětským pořadům. Našim klientům nabízíme jednoduchost a důvěryhodnost.

Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice a na Slovensku.


Ing. Klára Obořilová, marketing and content manager, FLIX TV, 13. 2. 2017

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24323/behem-nadchazejiciho-vikendu-flix-tv-zpristupni-pro-sve-zakazniky-zdarma-kanal-hbo-3/